You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dwor-soplicowo.pl/includes/menu.inc).

Zasady pakowania się na wyjazd

on Sep 13, 2022
Walizka czy torba? W co się spakować? Tego typu pytania z pewnością przynajmniej raz na jakiś czas zadaje sobie właściwie każdy z nas, kto co najmniej raz w roku gdzieś wyjeżdża. W zasadzie im mniej podróżujemy, tym mniej niestety mamy do czynienia z zasadami pakowania się. Jeżeli jednak macie problemy z sensownym spakowaniem się i nie wiecie, co konkretnie wybrać aby podróżowało się Wam jak najlepiej, macie nas.
Pomożemy Wam podjąć najlepszą decyzję!


Walizki dla wygodnych


Oczywiście wiele jak zwykle zależy od Waszych indywidualnych preferencji i tego, jaki sposób podróżowania wybieracie. Jeżeli wybieracie się na wakacje all inclusive, wtedy z pewnością lepsza dla Was będzie walizka. Środek transportu rzeczy nie musi być wygodny, bo nie będziecie przedzierać się z tą walizką przez dżunglę, a jedynie musicie dotrzeć wygodnym środkiem transportu do hotelu. Pakowanie się do walizki ma tę ogromną zaletę, że można bez większego problemu spakować wszystkie ubrania dokładnie i mieć pewność, że się nie pogniotą w trakcie podróży. Walizka zazwyczaj ma wiele wygodnych przegródek, które pozwolą Wam szybko i sprawnie posegregować poszczególne elementy bagażu, dzięki czemu w trakcie wyjazdu nie będziecie mieć bałaganu w bagażu.


Walizka czy torba? W co się spakować?Dla kogo plecak?
Plecak z pewnością jest mniej wygodny niż walizka jeżeli chodzi o samo pakowanie ubrań. Raczej nie możecie liczyć na to, że włożycie do niego uprasowaną i ładnie złożoną koszulę, a po dwóch tygodniach wyjmiecie ją z plecaka bez żadnych uszczerbków - w przypadku walizki natomiast taka sztuka może się Wam udać. Plecak (polecany plecak Rockland) jednak z pewnością doskonale sprawdzi się w sytuacji, kiedy w czasie podróży będziecie się sporo przemieszczać. Jeżeli lubicie [TAG=trekking" />
Source: http://dbam-o-siebie.pl/
albo po prostu ciągle Was nosi i co chwilę zmieniacie miejsce pobytu w czasie podróży, z plecakiem na pewno będzie Wam łatwiej. Plecak sprawdzi się dobrze również wtedy, kiedy pomiędzy poszczególnymi punktami podróży będziecie przemieszczać się pieszo czy lokalnym autobusem. W takich przypadkach plecak jest po prostu znacznie bardziej wygodny niż walizka, którą musicie przez cały czas za sobą ciągnąć.
Nie ulega wątpliwości, że w plecaku zmieści się także więcej przydatnych przedmiotów - wszystko dzięki licznym praktycznym przegródkom. Plecak zazwyczaj sprawdzi się lepiej w przypadku osób, które podróżują bez dokładnego planu i szukają ciekawych miejsc na całym świecie na własną rękę, a nie z biurem podróży. Oczywiście Wy powinniście wybrać tę formę, którą będzie dla Was lepsza!