You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dwor-soplicowo.pl/includes/menu.inc).

Zapraszamy do apartamentów w stolicy Tatr

on Jun 4, 2022
Kiedy zastanawiasz się jeszcze nad tym, gdzie spędzić przyszłe wczasy, bez wątpliwości powinnaś rozważyć między innymi możliwość wybrania się w polskie góry – to niewątpliwie fantastyczny pomysł dla wszystkich osób, które lubią spędzać wakacje aktywnie.


Kiedy kochasz chodzić po górach, na pewno będzie to najlepszy pomysł. Oczywiście kategorycznie najbardziej popularnym miejscem wycieczek polskich turystów jest Zakopane, będące stolicą polskich Tatry. Jeżeli Ty także zdecydujesz się na spędzenie tam wczasów, wtedy kategorycznie powinieneś rozejrzeć się za jakimś atrakcyjnym noclegiem.

Jeżeli chcesz zbadać prezentowaną problematykę bardziej, kliknij ten link, gdyż odnajdziesz więcej porad w witrynie, którą Ci proponujemy.

Kiedy byłeś już kiedyś w Zakopanem, bezwzględnie znasz Litworówkę – jeśli jednakże nie znasz jeszcze tego pensjonatu, bardzo Ci go polecamy.
Author: opencontent
Litworówka to pensjonat, gdzie możesz spędzić fantastyczne wczasy. Jeżeli wybierasz się na wakacje z całą rodziną i swoimi dzieciakami, z pewnością będą się one czuły w Litworówce świetnie – przede wszystkim ze względu na spory plac zabaw zbudowany w ogrodzie pensjonatu. Litworówka to również rewelacyjne miejsce do spędzenia wyjazdu z przyjaciółmi – spotkania przy ognisku i wspólne wyjścia w góry z pewnością są świetnym pomysłem. Litworówka ma również swoją restaurację, która gotuje tradycyjne dania góralskiej kuchni – jeśli zatem masz ochotę popróbować lokalnych smakołyków, wtedy nie musisz nawet wychodzić z budynku.
Autor


Litworówka jest zbudowana niemalże w samym centrum Zakopanego, jednakże z drugiej strony wokół pensjonatu panuje właściwie zupełna cisza. Jeśli zatem chcesz spędzić świetne wczasy w centrum Zakopane, a dodatkowo nie zapłacić zbyt wiele – wówczas Litworówka kategorycznie będzie dla Ciebie najlepszym wyborem. Możesz tutaj spędzić naprawdę niezapomniane wczasy. Litworówkę bez wątpliwości docenią zarówno starsi jak i młodsi – to niewątpliwie najładniejsze miejsce w Zakopanem. Czytaj też