You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dwor-soplicowo.pl/includes/menu.inc).

Wypoczynek w górach jeden z lepszych dla wszystkich

on Jan 13, 2022
Polska to krajem, który oprócz długiej linii brzegowej może się również poszczycić bardzo szerokimi górami. Dwa te miejsca są najpopularniejszym kierunkiem wyjazdowym lokalnych turystów. Lecz Bałtyk, tak jak najlepszy jest na wakacje, zimą nie ma już dużo nam do zaoferowania.


Zatem w tym okresie należy spróbować swoich sił na stromych stokach, których znajdziemy pełno zarówno w Karkonoszach jak i w Sudetach.


Coraz częstszą opcją wybieraną przez rodziny są wyjazdy na narty w czasie Bożego Narodzenia wyjazd na narty. Bowiem nie każdy chce parę dni przed Wigilią spędzić w kuchni, przyrządzając akrobatyczne potrawy. Część osób preferuje te godziny spędzić na stoku w otoczeniu najbliższych.

Zafrapował Cię niniejszy post? Jeśli tak, to bez dwóch zdań zaciekawi Cię również ten wiarygodny tekst (https://www.spijtanio.eu/noclegi-katowice) - on nawiązuje do opisywanej problematyki.

Jednak przy wybraniu takiej opcji, nie powinieneś się martwić, że owe święta będą mało tradycyjne. Bowiem ośrodki przyjmujące turystów w tym okresie, mają im do zaproponowania nie tylko pokój i niepowtarzalne krajobrazy, ale również posiłki wpisane w cenę. W tym oczywiście tradycyjna, składająca się z dwunastu potraw, Wigilia.


wyjazdy na narty
Author: heipei
Source: http://www.flickr.com


Młode osoby najczęściej własne wyjazdy na narty organizują w otoczeniu bliskich znajomych, często w okresie Sylwestra wyjazdy w celach narciarskich. Bowiem alternatywa przemierzania stoków przez kilka dni dla wielu jest bardziej pożądana, niż picie szampana o północy pod miejskim ratuszem. Można wynająć sobie cały domek w górach, jeżeli uda nam się zainteresować większą ilość osób. Wówczas wypoczynek nie wyniesie nas sporo, a na pewno będzie dla nas niezapomniany. Sam wieczór sylwestrowy można spędzić na kuligu, który jest nierzadko z tej okazji organizowany w pobliskich miejscowościach.


samolot na lotnisku
Author: Gerard van der Schaaf
Source: http://www.flickr.com
wypoczynek w górach w okresie zimowym to na pewno niezapomniane doznanie.


Oprócz wspaniałej, białe aury, możemy tam także podziwiać urzekające krajobrazy. Poza tym, amatorzy nart docenią długie, rozłożyste stoki i komfortowe gondole. To wszystko spotkamy w polskich kurortach górskich, także należy przemyśleć własne plany na zbliżające się ferie.