You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dwor-soplicowo.pl/includes/menu.inc).

Wyjazd na kolonie dla naszych brzdąców to świetny pomysł na lato lub ferie zimowe

on Jan 12, 2022
Smyki nie cierpią się nudzić — jest tego świadom niejeden rodzic. Co można zatem zrobić, aby w wolnym czasie nie siedziały one w mieszkaniu przed telewizorem?


Czasami rodzice z lękiem myślą o zbliżających się długich wakacjach.


Samochód, jadący samochód
Author: GpsGuardian
Source: GpsGuardian
Jeśli mieszkają w mieście i nie mają bliskich na wsi, gdzie mogliby posłać swoje dzieci, to będą one skazane na siedzenie w czterech ścianach. W szczególności ciężkie może być to dla tych rodzin, gdzie oboje dorośli pracują. Jak tu pozostawić ucznia podstawówki samego w domu przez tyle godzin? Jest to przecież niebezpieczne, gdyż nie możemy przewidzieć, co naszym maluchom może strzelić do głowy. Na dwa lub trzy tygodnie można niekiedy załatwić urlop, ale co potem? Fantastycznym wyjściem wówczas są kolonie. Czasami możemy wyprawić smyka na tydzień, a niekiedy na znacznie dłuższy okres. Wszystko uzależnione będzie od tego, na ile jest już "dorosłe" i czy jest samodzielne.

Jeśli masz ochotę zdobyć dodatkowe informacje na opisywany wątek, to przejrzyj serwis (https://statkiempotrawie.com/oferta/szlakiem-starych-pochylni), która takiego typu dane ma. Niewątpliwie okażą się ciekawe.

Kolonia na Mazurach czy dla przykładu nad Bałtykiem to rewelacyjny sposób na to, by poznać nowych przyjaciół. Może okazać się, że w grupie nasz osesek pozna prawdziwe bratnie dusze, z którymi będzie dzielił zainteresowania. Jeśli prócz tego na koloniach będą fajne zajęcia, to nasz berbeć pewnie nie będzie się nudził. Mogą być to na przykład zajęcia z jazdy konnej albo pływanie na kajakach po wielkich jeziorach.


Przed podjęciem decyzji warto spytać naszego syna lub córkę, co najbardziej by im odpowiadało. Z naszej strony powinniśmy sprawdzić również, czy opiekunowie są prawidłowo przeszkoleni.