You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dwor-soplicowo.pl/includes/menu.inc).

Wspaniała propozycja na weekend. Dokąd się udać?

on Apr 2, 2022
Bardzo wiele osób lubi odpoczywać czynnie i organizować sobie weekendowe wycieczki w atrakcyjne regiony. Jeżeli pogoda i odległość trasy na to pozwala, są to wycieczki na rowerach, jeżeli nie – samochodem


Dokąd się udać na kilka dni?
Pokój dzienny
Author: Emily May
Source: http://www.flickr.com
Doskonałym miejscem do zwiedzenia w kilka dni może być Kraków, jednak tylko pod warunkiem, iż owocnie wykorzystamy te dwa całe dni na miejscu. Jeśli interesują nas wycieczki objazdowe do Krakowa, możemy popytać w biurach turystycznych lub zaplanować sobie wypad tego typu samodzielnie. Poznaj ofertę na wycieczkę objazdową z Krakowa Poszukajmy wcześniej noclegu – hotel lub apartament na 2 noce i wyruszmy w piątek popołudniu, by w sobotę od rana móc zwiedzać. Wycieczki - www.eccotravel.eu/kenia/ - objazdowe do Krakowa z biurem podróży są dość modne, lecz zdarza się, iż nie zbiera się dostateczna liczba uczestników albo harmonogram zwiedzania nie całkiem nam odpowiada.

Jeżeli odpada biuro turystyczne Kraków zobaczymy na własną rękę. Warto wspomóc się przewodnikiem, stronami www albo blogami. Na miejscu można skorygować przygotowany przez nas plan. W razie potrzeby z pewnością znajdziemy także jakieś biuro turystyczne Kraków bowiem jest całkiem otwarty na turystów, więc nie powinno być z tym kłopotu. Czytaj więcej o biurach turystycznych z Krakowa. Możemy zasięgnąć tam informacji na temat godzin otwarcia zabytków czy najsensowniejszej trasy poznawania miasta. Całkiem możliwe, iż też przyda nam się mapa lub... widokówki do wysłania znajomym

Polska południowa to świetny kierunek na weekend, a Kraków można z powodzeniem zobaczyć w dwa dni, jedynie należy ułożyć dobry plan wycieczki i aktywnie wykorzystać weekend.