You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dwor-soplicowo.pl/includes/menu.inc).

Wiosenne porządki w szafie

on Aug 14, 2021
Raz na jakiś czas wypada zarządzić porządki w szafie. Jeżeli porządki wiosenne dopiero przed Tobą, poznaj metody na przechowywanie kreacji, ażeby nie trzeba ich było prasować po każdym wyjęciu z szafy.


sanatorium
Author: Ana Paula Hirama
Source: http://www.flickr.com


Sprawdź także, w jaki sposób praktyczne oprzyrządowanie szafy uprości Ci opanowanie bałaganu w strojach. Ciuchy leżące na półkach nie muszą być poukładane w wielgachne sterty.

Zainteresował Cię omawiany wpis? Jeśli tak, to przeczytaj także uwagi z www (http://warynski.pl/blog/kupno-mieszkania-na-kredyt-krok-po-kroku-jak-przygotowac-sie-do-inwestycji/), ponieważ one również dotyczą podobnej problematyki.

Trudno wtedy wyjmować owe leżące pod spodem, a poza tym na ogół używamy tych leżących na górze. Niższy stosik na półce zapewnia również lepszą wentylację kreacji. Dlatego półki nie muszą być nazbyt wysokie. Na składane bluzki, koszulki oraz sweterki potrzebujesz półek o szerokości 45-60 cm oraz wysokości 30 cm. Wygodne półki na pościel a także ścierki mają wielkość 50-100 cm a także wysokość 30-40 cm.




samochody
Author: Wawel Service
Source: Wawel Service


las
Author: Artur Nowacki
Source: http://www.flickr.com


Kreacje wiszące na wieszakach powinny być zawieszone luźno - co najmniej 3 cm jedna od drugiej. Na koszulę, sukienkę, bluzeczkę potrzebujesz około 7 cm drążka. Na drążku rozciągłości 100 cm zmieści się 14-15 sztuk strojów. Na płaszcz, marynarkę i żakiet potrzebujesz 11-12 centymetrów drążka. Na drągu o długości 100 cm możemy zatem zawiesić jedynie 8 sztuk. Rozstaw drążków na wiszące ubiory należy dobrać do długości ubiorów.

Nie zwlekaj - jeśli przypadły Ci do gustu interesujące wiadomości, to wejdź w poniższy link i czytaj tu (http://www.covidgentest.com/aktualnosci/) kolejne opis.

Na krótkie kiecki oraz koszule potrzebujesz miejsca o wysokości 1 metra. Spódnice i płaszcze wieszamy na drągach umocowanych na wysokości 140 centymetrów. Drobną odzież, ściereczki a także ręczniki korzystniej składować w pojemnikach, przegródkach, lub koszach aniżeli na półkach.


Szuflady na bieliznę a także krawaty nie powinny być głębsze niż 12 cm, na ścierki - 30-40 centymetrów. Kurtki puchowe oraz pozostałą odzież wierzchnią zimową przechowujemy w specjalnie do tego celu określonych pokrowcach.