You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dwor-soplicowo.pl/includes/menu.inc).

Wczasy poza granicami Polski

on Jan 23, 2021
Obecnie na terenie kraju rosnącym powodzeniem cieszą się urlopowe wyjazdy zagraniczne. Kiedyś tego typu wakacje były swego rodzaju znakiem statusu, obecnie powoli stają się codziennością wielu ludzi. Jedną z najbardziej istotnych przyczyn tej sytuacji było pojawienie się i popularność tanich linii lotniczych. Dzięki temu latanie dla przeciętnego obywatela nie było już czymś abstrakcyjnym, lecz czymś, na co mógł sobie pozwolić. Takie loty na dzień dzisiejszy są zresztą niezwykle popularne\chętnie wybierane, również w Polsce. Obywatele Polski latają chętnie do pracy do takich krajów jak Irlandia czy Wielka Brytania, ale także na wakacyjne wyjazdy. Często wdrażaną opcją przemieszczania się są także autokary, choć trzeba powiedzieć, że jest to forma znacznie mniej komfortowa od lotu samolotem z uwagi na dłuższą podróż i zwykle mniej komfortowe wnętrze pojazdu.


First i last minute
Trogir w Chorwacji
Author: Carine06
Source: http://www.flickr.com
Pojęciami, które niezwykle często powtarzają się w biurach podróży w okolicach letnich są first minute i last minute. Tego rodzaju okazje są zwłaszcza godne uwagi dla klientów, gdyż gwarantują okazję do tańszego wyjazdu za granicę. Warunkiem takiej okazji jest jednak wybranie nietypowego czasu na urlop.

Jak sądzisz? Czy znajdziesz dane na omawiany temat? Na pewno tak - przejdź po tym linku i odszukaj informacje tutaj.

Nie wyjeżdża się bowiem w samym sezonie, a na samym początku czy końcu, a czasami nawet całkowicie poza sezonem wakacyjnym. W tym przypadku jednak koszty wycieczki są znacznie niższe, można więc trafić na bardzo korzystną okazję. Biura podróży mają zazwyczaj bardzo duży wybór ofert typu „Chorwacja last minute” (pod tym linkiem możesz znaleźć ciekawe oferty wakacyjne), a klienci z takich ofert często korzystają. Czasami wystarczy jedynie wziąć urlop w innym okresie niż zwykle, by cieszyć się urlopem za granicą w niższej cenie.

Ciepłe kraje
wyspa w Chorwacji
Author: Carine06
Source: http://www.flickr.com
Bardzo wielu Polaków wyobrażając sobie zagraniczne wakacje myśli o relaksie w ciepłych krajach. Określenie to jest bardzo szerokie i może oznaczać w zasadzie każde miejsce świata, gdzie klimat jest bardziej sprzyjający niż na terenie Polski. Nierzadko miejsca takie wybierane są chętnie w zimie, wiele osób chce przykładowo spędzić święta Bożego Narodzenia w tego rodzaju punkcie.

Przeczytaj ten polecany serwis (www.bachledaresort.pl/oferty-specjalne), a upewnisz się, że zawarte tam wiadomości są niezwykle wciągające, gdyż to pokrewna tematyka, co w tym wpisie.

Do tego rodzaju miejsc należą między innymi kraje śródziemnomorskie, w których obywatele Polski często spędzają wolne dni. Wakacje w Grecji (idealne wakacje - tylko w Grecji) mogą być więc bardzo korzystną opcją tego rodzaju, dla ludzi spragnionych słonecznych promieni i ciepła.