You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dwor-soplicowo.pl/includes/menu.inc).

Wczasy nad Bałtykiem nie tylko w wakacje

on Apr 2, 2022
Wielu z nas pragnie czasami udać się na wypoczynek, który pomoże nam naładować baterie na następny rok. Typujemy wtedy czasami rodzime miejscowości, innym razem te europejskie, głównie nadmorskie, czasami także porywamy się na daleką wycieczkę, przykładowo do Australii.


spa nad morzem
Author: Tomcio77
Source: http://www.flickr.com


Jednak nie każdy jest amatorem spiekoty, niektórzy preferują mniej parne miesiące na urlop, wybierając nadbałtyckie kurorty.


bielizna, stanik, kobieta
Author: Luciano Mello
Source: http://www.flickr.com
Niezwykle ciekawą opcją urlopową, dla persony która nie chciała lub nie mogła iść na wczasy latem, będzie SPA nad morzem. Teraz, wzdłuż długiego pasa wybrzeża polskiego, możemy odszukać dziesiątki miejsc, orientujących się w usługach tego typu. Jako że konkurencja jest duża, ceny są bardzo przystępne, można również znaleźć interesujące okazje. Często opcja SPA nad morzem poza letnim sezonem jest przeceniana, możemy wtedy za taki sam pobyt zapłacić dwa razy mniej. W cenie noclegu mamy zwykle zawarte podstawowe zabiegi a także wyżywienie. Dużym plusem uzdrowisk w takim miejscu, jest fakt, iż możemy inhalować się tam jodem.


Otóż tego pierwiastka najwięcej ma chyba Ustronie Morskie Noclegi w tej pięknej miejscowości są w bardzo ciekawych cenach już od września, kiedy to w polskich kurortach pogoda gwałtownie się psuje. Jednak w chwili kiedy plażowanie nie będzie dla nas ważne, jedynie pragniemy porządnie wypocząć i pooddychać morskim tlenem spacerując wzdłuż plaż, jest to opcja dla wszystkich niezwykle ciekawa.

Jeżeli ten tekst Cię zafascynował, to również ta polecana strona (https://www.ctlgroup.pl/) będzie dla Ciebie równie interesująca zatem kliknij na nią.

Ustronie Morskie ma również własny ośrodek SPA, w którym przecenione noclegi możemy zabukować na specjalnych stronach internetowych.


Opcja urlopu połączonego z zabiegami jest szczególnie polecana nad rodzimym morzem, gdzie poza tym można pooddychać tlenem pełnym jodu. Poza okresem letnim będziemy mogli bez kłopotu spacerować po plażach, bowiem turystów będzie niewielu. Dodatkowym atutem terminu jest także atrakcyjna cena za nocleg.