You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dwor-soplicowo.pl/includes/menu.inc).

Wakacje na polskim wybrzeżu

on Feb 19, 2020
Po dłuższym okresie wytężonej pracy, mamy już serdecznie dosyć. Jesteśmy podrażnieni i zmęczeni. Nie jesteśmy w stanie się na niczym skupić. Tak naprawdę, rozmyślamy już jedynie o wakacyjnym wyjeździe. Zwłaszcza, że czas urlopowy już za pasem. To odpowiedni moment, by zaplanować letni odpoczynek. Warto przewertować dokładnie oferty biur podróży i sprawdzić, co takiego zaproponują nam w tym roku. Możemy również zdecydować się na wypoczynek w naszym kraju.

Morze, Bałtyk
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Bardzo często nie pamiętamy jaki wspaniały jest nasz kraj. Tyle tu ciekawych zabytków, wartych obejrzenia. Bywamy również niesprawiedliwi w stosunku do naszego morza. Przez minione sezony chętniej wybieraliśmy wakacje za granicą. Podróżowaliśmy do Grecji lub do Egiptu, aby opalać się na rozpalonych plażach i wykąpać się w ciepłym morzu. Zagraniczne kurorty dawały nam gwarancję wspaniałej aury oraz jakości usługi na najwyższym poziomie. Ciągle mieliśmy w pamięci obrazy z dzieciństwa, kiedy to spędzaliśmy czas wakacji nad polskim morzem. W naszych czasach już nie ma śladu po tych beznadziejnych hotelikach i przesmażonej rybie, którą wcinaliśmy codziennie.

Author: aforero
Nadbałtyckie miasteczka zdają sobie dokładnie sprawę z konkurencji, jaka jest zauważalna w tym czasie na rynku turystyki i rekreacji i czynią wszystko, aby zachęcić urlopowiczów. Dlatego możemy zaplanować niezapomniane wakacje w Rewalu i by pewnym, że każdy detal będzie na najwyższym poziomie. Ośrodki mają w ofercie z przepychem wyposażone, eleganckie apartamenty. W każdym ośrodku możemy skorzystać z basenu, siłowni lub gabinetu spa. Istnieją też restauracje, które oferują dobre menu z całego świata.Warto wyruszyć nad Bałtyk i odwiedzić Międzyzdroje wakacje, Ustkę, czy Sopot. Ośrodki oferują w tym czasie turystom mnogość wyśmienitych atrakcji. Dzięki temu, pobyt nad Bałtykiem nawet, kiedy kaprysi pogoda, może być naprawdę udany. Miasteczka organizują rozmaite festiwale, działają teatry, otwierają się nowe kawiarnie i kluby- wszystko po to, abyśmy spędzili nad polskim morzem wspaniałe chwile. Nasze wybrzeże ma nam naprawdę dużo do zaoferowania, musimy jedynie dać mu w końcu szansę.

Źródło: