You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dwor-soplicowo.pl/includes/menu.inc).

W naszym kraju jest mnóstwo entuzjastów gór - i nie chodzi wyłącznie o fanów naszych Tatr, ale ogólnie gór pięknych

on Nov 14, 2022
Jeżeli ktoś kocha góry, to oczywistym jest, że każdą wolną chwilę przeznacza na wypady w góry. Rysuje sobie trasy różnymi szlakami i chodzi nierzadko nawet dwa tygodnie.


fajerwerki sylwestrowe
Author: 微醺漂移
Source: http://www.flickr.com


Czuje się wówczas wolny. Góry >> sprawdź więcej przyciągają. Kto raz je polubi, nigdy już się od nich nie uwolni.


ubezpieczenie
Author: Arek Olek
Source: http://www.flickr.com
Mnóstwo alpinistów często mówi, że góry to ich główna i najważniejsza miłość i nawet ich żony muszą się z tym zmierzyć. Miłość do gór bywa zachłanna. Przyjechawszy z jednej ekspedycji, już śnimy o kolejnej. Nieważne czy jesteśmy zagorzałymi himalaistami czy tylko co zaczynamy swoją przygodę z pokonywaniem różnych szczytów - na pewno pokochamy Himalaje. Są to najwyższe góry świata i wszyscy, którzy tam byli, twierdzą, że nie ma nic piękniejszego na naszej planecie. Dlatego jeśli mamy zamiar je zdobyć lub przynajmniej poczuć ich moc, musimy się wybrać do Nepalu. Ten mały kraj jest położony w samym sercu tych niesamowitych gór. Na każdym kroku towarzyszyć będą nam nieziemskie widoki. W zależności od zaawansowania, możemy dobierać szlaki przeróżnej trudności. Nie należy się stresować - przecież nikt nie każe nam natychmiast zdobywać największych szczytów. Zatem jeżeli zaciekawił nas Nepal wycieczka do tego kraju jest bez kłopotów dostępna w rodzimych biurach podróży.


Mamy możliwość polecieć tam na prawdziwy oraz niezapomniany trekking, a biuro turystyczne zatroszczy się o wszystkie potrzebne dokumenty oraz bilety. Warto zaufać doświadczonym osobom, dzięki którym urlop będzie udany.