You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dwor-soplicowo.pl/includes/menu.inc).

W życiu jest dużo sytuacji, gdzie nie przypuszczamy nie jesteśmy w stanie określić, jak się zachowamy

on Nov 17, 2021
Perspektywa zależy od punktu patrzenia, identycznie jak postrzeganie danej sytuacji zależy od tego jak się do niej odnosimy. Patrzymyna świat w różny sposób, jedni będą to robić w pozytywny sposób, inni wszystko zobaczą w ciemnych barwach. Z to się bierze? Z różnych doświadczeń, z tego jak nas wychowano, zależy od genów? Od wszystkiego razem?
Obiektyw, fotografia
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Z całą pewnością nie da się wymienić jednej przyczyny takiego a nie innego spoglądania na świat czy podejścia do życia. Nawet jeśli jedno z wydarzeń powoduje kolejne wypadki, to jedna osoba w inny sposób zareaguje na dane sytuacje niż inna. Nie da się chyba też wiedzieć, jak zareagujemy na sytuację, które wydają się niespodziewane, lecz jednak możliwe. Jak byśmy zareagowali na coś bardzo pozytywnego, dajmy na to, wygranie wielkich pieniędzy? A z drugiej strony (jak byśmy sobie poradzili z wielka tragedią, przypuśćmy, tragiczną śmiercią kogoś z rodziny? Nie da się tego przewidzieć.zdjęcie
Author: Marian Schmidt
Source: Marian Schmidt
Ci, co natomiast twierdzą, że zachowaliby się w konkretny sposób najczęściej poszliby w druga stronę – ten niespodziewany brzeg, o którym nie myśleli poważnie. Być może nie byłoby to tak widoczne, ten dziwny rozwój sytuacji, gdyby nie właśnie poprzednie zarzekanie się i oświadczenia.

Jeśli jesteś zdania, że rozpatrywana tu kwestia jest interesująca, zobacz jeszcze więcej w tym tekście (https://www.happytree.com.pl/), który również publikuje tego typu materiały.

Nie da się tak po prostu spojrzeć na własne życie z góry, zrobić zdjęcia z powietrza , by zobaczyć, co, jak i kiedy. Dobrze jest zachować umiar i nie rozpowszechniać radykalnych opinii, co do naszego postępowania, gdyż możemy bardzo się zdziwić i koniec końców nie być gotowym na inny rozwój wypadków założyliśmy.


Inaczej mówiąc, nawet jeśli sami nie zakładamy, jak byśmy się zachowali w konkretnej chwili, to jest cała masa czynników, które ukazują, jak potoczyłyby się nasze losy.

Poszukujesz fascynujących informacji na przedstawiany wątek? Świetnie się składa, gdyż pomocny portal (https://www.mercor.com.pl/pl/produkty/oddymianie-grawitacyjne/wyłazy-dachowe/) posiada dane godne uwagi, które są też niezwykle fascynujące.

Pośród najważniejszych z nich należy wskazać: charakter, temperament, doświadczenie z podobnymi sytuacjami czy reagowanie na zbliżone tragedie (jednak u innej osoby). Najłatwiej mimo wszystko ocenią nas obcy, rzecz jasna „najłatwiej” nie oznacza „najtrafniej”, gdyż ktoś z zewnątrz ocenia nas tylko po tym, co widzi, albo co o nas usłyszy, często będą to dywagacje nie mające sensu. Można je porównać na przykład do opinii osobników którzy nie zamienili słowa z człowiekiem z zagranicy, a bazując na krzywdzących i niemądrych stereotypach mówią, że w dalekich krajach mieszkają tylko ludożercy.