You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dwor-soplicowo.pl/includes/menu.inc).

Vincent Severski - literatura jest ważna

on Aug 11, 2022
Wszyscy potrzebujemy w czasie dnia odrobiny relaksu tylko dla siebie. Odpoczynek jest niezwykle istotną częścią dnia, w związku z czym lekarze alarmują, aby nie zapominać o codziennej porcji czegoś, co sprawia nam przyjemność. Odpowiednia dawka relaksu zwiększa szanse by zachować dobre zdrowie na długie lata. Należy o tym pamiętać każdego dnia i przeznaczać dziennie co najmniej godzinę tylko dla siebie.
audiobook na iphonie
Author: athriftymrs.com
Source: http://www.flickr.com
Sposobów na relaks jest tyle, ile ludzi. Jedni odnajdą ukojenie w grze na instrumencie, inni zrelaksują się oglądając ulubiony serial, kolejni czerpią satysfakcje ze sportu lub z przebywania ze zwierzętami. Rozrywką z najdłuższym historycznym stażem i będącą jednocześnie niezwykle skutecznym treningiem dla naszych mózgów są książki.
Nieśmiertelni wydanie limitowane - fonopolis - Vincent V. Severski
Author: fonopolis
Source: http://fonopolis.pl/niesmiertelni-wydanie-limitowane
Od dawna wiadomo, że książki rozwijają. Nie wynika to tylko z przekazywanych w nich słów. Czytając, podobnie jak oglądając film, poznajemy konkretną historię.

Masz ochotę poszerzyć swoją wiedzę i przeczytać kolejne posty na ów temat? To świetnie - wejdź zatem na hiperłącze do strony (https://obozysobecki.pl/oferty/zima/wyjazdy-rodzinne/) i przejdź do interesującej strony.

Różnica tkwi w tym, że film przedstawia grę aktorską i pomysł scenarzysty, nie pozostawiając pola manewru dla naszej własnej wyobraźni. Sytuacja wygląda odmiennie w przypadku lektury książki, podczas czego jesteśmy zmuszeni na własną rękę odtworzyć cały świat, który opisuje autor tekstu, co stanowi fantastyczny trening dla mózgu. W pędzącym świecie niewielu z nas może pozwolić sobie na czasochłonna lekturę tradycyjnych książek ze względu na wadę wzroku lub brak czasu. Świetnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy nie mają czasu na czytanie książek jest audiobook.audiobooki
Author: Cory Doctorow
Source: http://www.flickr.com
Książki mówione cieszą się wzrastającą popularnością z wieluwzględów. Największą zaletą jest możliwość słuchania w dowolnym miejscu i podczas wykonywania dowolnych czynności, przykładowo podczas jazdy rowerem. Współczesny rynek oferuje mnóstwo dzieł przekształconych na książki mówione, na przykład audiobook Nieśmiertelni Severskiego. Już trzeci z rzędu tom cyklu Nielegalni sprosta wymaganiom wszystkich głodnych silnych emocji .