You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dwor-soplicowo.pl/includes/menu.inc).

Urok nadmorskich miejscowości

on Jan 23, 2021
Jeśli planujesz urlop nad Morzem Bałtyckim, to oprócz leżenia na plaży i pływania w morzu, obowiązkowo pójdź na zwiedzanie nadmorskich miejscowości. A jest co zwiedzać! Gdynia, Kołobrzeg czy Sopot kuszą wieloma atrakcjami, ale prawdziwą perłą jest Gdańsk.
To magiczne, historyczne miasto pełne różnych atrakcji. Kusi nie tylko dwudziestoma kilometrami pięknych plaż i szumem fal morskich, ale także licznymi zabytkami, galeriami i muzeami.

Przyciągnął Cię taki wpis? To świetnie, ale kliknij ten odnośnik, gdyż dodatkowo przygotowaliśmy także inny pokrewny artykuł, który warto zobaczyć tam (https://www.coraltravel.pl/wakacje/Grecja).

Oczywistym punktem programu zwiedzania powinno zostać Westerplatte - miejsce, gdzie wybuchła pierwsza bitwa II wojny światowej, a w którym dzisiaj mieści muzeum.
Gdańsk
Author: grego1402
Source: http://www.flickr.com
Warto zwiedzić też Bazylikę Mariacką i Katedrę Oliwską oraz przespacerować się ciekawym Traktem Królewskim i atrakcyjną ulicą Mariacką, wypełnioną sklepikami z wieloma pamiątkami, wśród których prym wiodą popularne na całym świecie przedmioty i biżuteria z bursztynu bałtyckiego. Szczegóły: .

Gdańsk to prawdziwy eden dla fanów kultury – festiwale, wydarzenia muzyczne, spektakle na ulicy i muzea. Również dzieciaki spędzą w Gdańsku ciekawie czas, nie tylko tworząc fortece i babki z piasku na plaży, ale i zwiedzając ogród zoologiczny w Oliwie. Po całym dniu pełnym wrażeń najlepiej zrelaksować się w cudownych lasach Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego oraz na porywającej bogactwem przyrody Wyspie Sobieszewskiej.

To tylko niektóre atrakcje i zabytki Gdańska. To niezwykłe miasto pełne jest niespodzianek i niezapomnianych wrażeń. Wyjazd do Gdańska na pewno będzie niezapomnianą przeżyciem dla