You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dwor-soplicowo.pl/includes/menu.inc).

Urlop w mieszkaniu. Jak zorganizować sobie wolny czas?

on Jan 30, 2022
Nie zawsze możemy wybrać się gdzieś na wczasy – czasami brakuje pieniążków, a czasami okoliczności życiowe powodują, iż musimy pozostać w mieszkaniu.


Jak zaaranżować sobie wolny czas, ażeby mimo wszystko znakomicie wypocząć? Przede wszystkim zakomunikuj sobie, iż będzie to twój autentyczny urlop – masz wówczas odprężyć się, a nie organizować zaległe sprawy, na które nie masz czasu wówczas, gdy pracujesz.
Aby urlop był udany, musimy oderwać się od tego, co czynisz na co dzień, i pójść w przeciwnym kierunku. Pracujesz w stresie? Zatroszcz się o relaks. Masz pracę nudną? Zagwarantuj sobie więcej wrażeń. Każdego ranka pomyśl, na co masz dziś chęć, i w taki sposób zaplanuj dzień, żebyś wieczorową porą mógł rzec, iż to nie był dzień stracony. Potrzebujesz poczytać książkę? Bardzo proszę. Brakuje ci obecności przyjaciół? Umów się z kimś.

Jeśli zainteresował Cię ten tekst, sprawdź przykłady zamieszczone tutaj. Na pewno odnajdziesz tutaj coś odpowiedniego dla siebie.

Pragniesz się poruszać? Może rowerowa wycieczka? Zadbaj o nieduże codzienne radości – jedz smaczne jak też lekkostrawne dania, zafunduj sobie kąpiel w piance wybierz się na Spacer po parku.


wycieczka
Author: Bryn Pinzgauer
Source: http://www.flickr.com


Wyobraź sobie, iż jesteś podróżnikiem, który przyjechał zwiedzić twoje miasto – jesteś w tym miejscu obcy oraz zastanawiasz się, co atrakcyjnego możesz w nim zwiedzić. Teraz mógłbyś zwiedzić wszystkie te wystawy, na jakie przedtem nie starczyło czasu, pójść na przeróżne imprezy na mieście, zwiedzić ciekawe miejsca, odwiedzić nowe ciekawiące knajpy, nareszcie spełnić dane żonie i latoroślom przyrzeczenia, że pójdziecie wspólnie do kina.
Jeżeli naprawdę poznałeś już wszystkie atrakcje w swym mieście, rozejrzyj się po niedalekiej okolicy – w odległości kilkudziesięciu kilometrów, możesz w przeciągu doby zrobić przyjemną, nie bardzo męczącą wycieczkę i zdążyć na noc do swego domku.