You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dwor-soplicowo.pl/includes/menu.inc).

Transfer wodny - innowacyjna metoda nadruku

on Jul 5, 2022
Transfer hydrologiczny to technika nadruku wodnego również na elementy o nieregularnym kształcie. Jest ona nowatorską metodą , dająca możliwości zdobienia powierzchni deseniami według indywidualnej potrzeby nabywcy. Metoda ta nic wspólnego nie ma z tradycyjnymi foliami.
grafika komputerowa
Author: Daniel Rehn
Source: http://www.flickr.com
Nawierzchnie zdobione sposobem hydrografiki są najwyższej jakości, a ich trwałość jest na poziomie wytrzymałości powłok lakierniczych na samochodach, przez co powierzchnie są łatwe w utrzymaniu i trwałe na zmienne warunki atmosferyczne. Hydrografika pozwala na naniesienie druku m.in. na tworzywo sztuczne, metal, szkło bądź drewno.

Dzięki tej technice możemy przetransferować obraz na powierzchnie płaskie jak też powierzchnie o nieregularnym kształcie. Naniesiony na nawierzchnię nadruk (transfer na tkaninach) zostaje pokryty lakierem, dzięki temu warstwa jest niebywale odporna na dużą temperaturę i zarysowanie. Hydrografika posiada szerokie zastosowanie m.in.

Publikacja, którą w tym momencie masz okazję czytać to nieszablonowe źródło (http://www.dominikkania.pl/) informacji, jednak jeżeli poszukujesz innych tego rodzaju danych, to kliknij odnośnik.

w dekorowaniu części samochodowych. Zobacz: .

Świetnie sprawdza się również na przedmiotach powszedniego użytku, począwszy od telefonów, poprzez laptopy, aż po szafki. Każdy obiekt dzięki hydrografice może nabyć całkowicie nowy wygląd. Nawet zwyczajny pilot do telewizora zamieni się w oryginalny, bardzo efektowny element zdobiący pomieszczenie, stąd właśnie hydrografika szybko zdobywa popularność. Dla zainteresowanych szczegółami: więcej w temacie.Wykorzystanie hydrografiki ograniczone jest tylko naszą wyobraźnią, bez wątpliwości jest to technologia przyszłości. Ogólnie powiedziawszy hydrografika polega na transferze wzoru na materiał. Element z naniesioną folią zostaje zanurzony w specjalnym roztworze oraz utrwalany. Potem może zostać przykryty powłoką lakieru.


Graffiti, dekoracje ścienne
Author: Siavash Sam Anvari
Source: http://www.flickr.com
Sam proces nie jest zwyczajnym zanurzaniem elementu w wodzie, wymaga pewnej wiedzy jak też doświadczenia. Szkolenia z hydrografiki najczęściej zawierają: przyszykowanie fragmentu pod hydrografikę (wybór właściwych typów barwników i lakierów, reguły dobierania odcieni farb podstawowych, sposób malowania), właściwy proces nakładania hydrografiki (stosowny wybór oraz przyszykowanie filmu, nakładanie hydrografiki), dobór urządzeń (zapoznanie się z konstrukcją wanny do hydrografiki, doradztwo w wyborze własnej myjni a także pomoc w doborze sprzedawcy filmów).