You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dwor-soplicowo.pl/includes/menu.inc).

Spływ kajakiem a więc doskonały sposób na aktywny wypoczynek pośród polskiej przyrody

on Oct 11, 2021
Polacy coraz chętniej spędzają wolne, czy to jeżeli chodzi o dłuższy weekend czy też wakacje, aktywnie na świeżym powietrzu. Co oczywiste ciągle lubimy poleniuchować na plaży, jednak to właśnie przeróżnego typu aktywności fizyczne połączone z wypoczynkiem zyskują coraz więcej zwolenników.


kajaki
Author: Anita Hart
Source: http://www.flickr.com
Jednym ze świetnych pomysłów na udany wypoczynek są spływy kajakowe, które cieszą się coraz większą popularnością. Jest to aktywność, jaką można uprawiać całą rodziną jak również i pojedynczo bądź też w gronie przyjaciół. Bardzo często organizowane są spływy, jakie mają miejsce w przepięknych okolicznościach przyrody parków krajobrazowych. Kajaki nie zmuszają nas do inwestowania w bardzo drogi sprzęt bądź też poświęcania czasu na długie treningi.

Przejdź na stronę twórcy (www.astorhotel.pl/oferty-specjalne/wczasy-oczyszczajace-z-dieta-owocowo-warzywna/) - tam znajdziesz wiele interesujących treści, które rozszerzą Twoją wiedzę na opracowany tu atrakcyjny temat.Kajak jesteśmy w stanie zwyczajnie wypożyczyć wraz z niezbędną kamizelką oraz wiosłami, i to tyle żeby cieszyć się z tego typu obcowania z przyrodą. Całkiem sporą popularnością mogą pochwalić się spływy zajmujące jeden dzień w rejonach takich jak choćby Dolina Baryczy ale również te dłuższe, kilkudniowe. Jedną z rzek niezmiernie wykorzystywanych do długich spływów jest Czarna Hańcza, a więc największa rzeka rejonu Suwalszczyzny- Wigry24.


Jeśli chodzi właściwie o rzekę jaką jest Czarna Hańcza, to jesteśmy w stanie wybierać spośród kilku tras spływu, jednakże wyjątkowo popularne są: tzw.

Jeżeli fascynuje Cię tego rodzaju problematyka, zerknij na źródło (https://www.skalnik.pl/odziez/odziez-damska/odziez-damska-bielizna-termoaktywna) w tamtym miejscu zawarte również Cię bardzo zaciekawi. Nie czekaj więc i kliknij tu!

mała oraz duża pętla. Przez parę dni tego typu aktywności spędzamy czas w kajaku ale także na różnego typu obozowiskach. Wypada dodać, że trasa wzdłuż tej rzeki była jedną z ulubionych Karola Wojtyły. Trzeba mieć na uwadze to, iż przed tym gdy wybierzemy się spływ kajakowy trzeba sprawdzić prognozę pogody, nie chcielibyśmy bowiem aby zaskoczył nas deszcz bądź też załamanie pogody.