You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dwor-soplicowo.pl/includes/menu.inc).

Skąd bierze się tak duża popularność książek elektronicznych, jak wydać własnego e-booka.

on Sep 24, 2018
Elektroniczne książki są coraz bardziej popularne wśród czytelników. W sklepach kupić można wiele modeli specjalnych czytników, zapewniających bardzo dobrą jakość czytania bez męczenia oczu. Ogromną zaletą tego typu czytnika, który będzie wielkości małej książki jest bardzo duża uniwersalność.

Kolejną książkę zwyczajnie wgrywa się do pamięci urządzenia i można ją w wolnych chwilach czytać, a cyfrowych książek można ze sobą nosić nawet kilka tysięcy jednocześnie. Dodatkowo coraz większą ilość nowych książek wydaje się także w formie elektronicznej, więc dostęp do nich jest naprawdę bardzo duży. Na takiej popularności korzystają też autorzy, szczególnie ci, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z pisaniem. Wydanie i dystrybucja papierowej książki przekraczają możliwości zdecydowanej ich większości, jednak w przypadku e-bookow jest zupełnie inaczej. Tu koszty są znacznie niższe, wynoszą niedużą część tego, co wydanie na papierze, tak więc możliwości dla początkujących pisarzy na znalezienie czytelników są nieporównywalnie wyższe.czytnik ebooków
Author: Maria Elena
Source: http://www.flickr.com
Sporo osób zapoznawszy się z tą informacją zapewne zapyta, jak wydać ebooka. Przede wszystkim powinno się zacząć od tego, aby książka była zapisana w jakieś formie elektronicznej, aktualnie chyba nie będzie z tym żadnego problemu. Rzecz jasna plik przygotowany w edytorze raczej nadawać się nie będzie do publikacji, dlatego też powinno się wykonać wszelkie prace przygotowawcze, czyli opracowanie okładki, korekta tekstu i końcowy skład. Dopiero po tym wszystkim książka będzie miała postać umożliwiającą jej dalszą dystrybucję. Równolegle należy się zastanowić, jakimi sposobami dotrzeć do potencjalnych czytelników, różnych możliwości sprzedaży swojej książki także jest kilka.

Dobrym pomysłem jest skorzystanie z oferty jakiegoś wydawnictwa, które za pewien procent od sprzedaży zajmie się całościowym opracowaniem książki, a także zadba o jej reklamę i sprzedaż. Jeżeli ktoś będzie się zastanawiał, gdzie wydać e-booka, jakiego właśnie napisał to z pewnością taką opcję można mu polecić, bo po prostu będzie opłacalna.