You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dwor-soplicowo.pl/includes/menu.inc).

Samochodem na lotnisko - skorzystaj z parkingu!

on Oct 8, 2020
Wrocław, jak wypadło na metropolię Dolnego Śląska, mieści całkiem obszerne lotnisko międzynarodowe, z niego codziennie korzysta mnóstwo podróżnych, nie wyłącznie Wrocławian, ale także przejezdnych.


Jeżeli sam wybierasz się w lot z tego miejsca, posiadasz kilka alternatyw dojazdu do lotniska. Najbardziej komfortową, i wbrew podejrzeniom najbardziej intratną, będzie przeprawa swoim autem.


Gdyż bardzo duży parking lotnisko Wrocław posiada.

Czy masz pytania? Nie wstydź się! My zapewne cenimy wszelaką możliwość kontaktu. Zatem oczekujemy na wiadomości od Ciebie.

Umiejscowiony jest on dwie minuty drogi od głównego wejścia na terminal, dlatego bez problemu zdążysz dostać się z jednego miejsca na drugie. Lecz najbardziej interesująca w tym wszystkim będzie cena - bilet wjazdowy na parking lotnisko Wrocław, za kompletny tydzień użytkowania, kosztuje zaledwie 40 złotych. Jeśli chcielibyśmy dojechać do tego miejsca z centrum miasta taksówką, z pewnością czterdzieści złotych wystarczyłoby nam wyłącznie na pokrycie połowy trasy. Oczywiście, mamy także możliwość dojazdu na lotnisko z pomocą autobusu miejskiego, lecz opcja ta sprawdza się wyłącznie w ciągu dnia, gdyż nie jeździ on w porach nocnych.


Jeżeli interesuje cię tani parking lotnisko Wrocław jest twym przeznaczeniem, nie potrzebujesz wcześniej rezerwować sobie tam miejsca. Jego obszar jest bowiem tak szeroki, że jest odpowiednia liczba miejsca dla każdego. Jeżeli jednak podróżujesz bardzo dużo i pragnąłbyś częściej korzystać z tego parkingu, możesz wypożyczyć własne miejsce - na przykład takie usytuowane w bardzo bliskiej odległości od wejścia. Dzięki temu droga od samochodu do odprawy zabierze ci 2 razy mniej czasu.
zima
Source: www.morguefile.com


Jeśli wybierasz się w podróż i niezbędny będzie ci tani parking lotnisko Wrocław ma idealną alternatywę dla siebie.


Gdyż na jego obszarze znajdziesz wielki areał, na którym możesz pozostawić pojazd na cały okres trwania twojej podróży.

Sprawdź ten link - to żadnych wątpliwości świetna propozycja (www.skalnik.pl/odziez/odziez-meska/odziez-meska-kurtki-zimowe/kurtki-puchowe), która na pewno bardzo Cię zaintryguje. Nie zwlekaj zatem i sprawdź już teraz.

Cena za taką usługę jest całkiem okazyjna, dlatego dobrze jest ją wykorzystać.