You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dwor-soplicowo.pl/includes/menu.inc).

Prezent nie zawsze musi być banalny, a wszelka inwencja twórcza jest tutaj dobrze widziana

on May 11, 2022
Kupowanie prezentów jest podobno zajęciem o wiele bardziej satysfakcjonującym niż fakt ich otrzymania. Według współczesnych rezultatów badań naukowych, najczęściej wręczanie takich a nie innych darów nie jest kwestią przypadkową - ofiarowywane przedmioty to takie dobra, które sami chcielibyśmy dostać.
modelarskie
Author: William Tung
Source: http://www.flickr.com
Podczas sprawunków kierujemy się dość często sugestiami odszukanymi w sieci i np. na komunię ośmiolatek dostaje laptop lub grę czy rolki. Tymczasem tę tradycyjną gamę podarków możemy znacznie poszerzyć, o ile tylko użyjemy wyobraźni. A póki co skoncentrujmy się na przedmiotach, które możemy wręczyć reprezentantom płci męskiej, i to bez względu na ich wiek.

Uparci rzemieślnicy z pewnością ucieszą się z otrzymanego kompletu narzędzi do majsterkowania. Można jednakże iść krok na przód i odwiedzić sąsiednie sklepy modelarskie rc i kupić części potrzebne do zbudowania modeli samochodów albo jachtów - akumulatory modelarskie. Selekcja bywa naprawdę królewski. I nie mamy w tym miejscu na myśli jedynie samej różnorodności zestawów, ale również surowców, z których wykonane są poszczególne elementy. Zresztą na samych członach rzecz się nie kończy - obligatoryjne będą także narzędzia modelarskie i różnego rodzaju produkty chemiczne, np. kleje, farby. W końcu dysponując arsenałem takich dodatków jesteśmy w stanie skonstruować sensownie wyglądające eksponaty.Rozwijając ten wątek trzeba by nadmienić słowo o coraz mocniej popularnych modelach latających. Można oczywiście w sklepie z zabawkami zakupić na upominek statek (Sprawdź statek po trawie) powietrzny zdalnie sterowany. A przy szczególnych okazjach pokusić się o bardziej luksusowy dar, jakim z pewnością jest dron. Niektórzy jednak stawiają na bardziej innowacyjne pomysły i wolą podarować coś bardziej twórczego. W tym celu odwiedzą powtórnie sklepy modelarskie rc, żeby nabyć typowo elektroniczne gadżety.

Źródło informacji:

Sporą rolę trzeba przypisać niewielkim elektronicznym elementom. Do produkcji modeli latających przydadzą się baterie lipo. Przy odrobinie pomysłowości można pokusić się o wykonanie prostego dronu, ale tak naprawdę to chyba jesteśmy bardzo przywiązani do tradycji. Z tego powodu samochodziki zdalnie sterowane już na zawsze będą w grupie zabawek najbardziej lubianych przez chłopaków i ich ojców.