You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dwor-soplicowo.pl/includes/menu.inc).

Premiery nowoczesnych konsol

on Nov 19, 2022
Nieubłaganie zbliżają się 2 głośne premiery – w sprzedaży pojawią się superszybkie konsole od światowych gigantów elektroniki. Sprawdźmy, czy rzeczywiście warto z zapartym tchem czekać na ich debiuty.
monitor połączony z xbox one
Author: Craighton Miller
Source: http://www.flickr.com
Xbox One po rozbudowanych zapowiedziach nie wzbudził entuzjazmu zwolenników komputerowej rozrywki. Eksperci oceniali wyrób jako źle opracowany – wskazywano przede wszystkim na staroświecki wygląd sprzętu oraz szereg niepotrzebnych funkcji. Z większą nadzieją oczekiwany jest Playstation 4, pochodzący z Japonii. PS4 spodobał się komentatorom i przeciętnym konsumentom głównie potężną szybkością. Konsola nie może działać bez produkcji, które da się na niej uruchomić. Obie konsole zagwarantują graczom wiele świetnych tytułów. Wiele firm zapowiedziało już, że ich produkcje ukażą się również na nowych konsolach.

A kto musi sobie zamówić nową konsolę? Na pewno ci ludzie, którzy są zwolennikami tych platform. Zwolennicy komputerów raczej nie będą zainteresowani przeznaczaniem gotówki na sprzęt, który już w dniu debiutu będzie wstecz względem najlepszych komputerów osobistych.

Ekscytujący materiał? Jeżeli tak myślisz, kliknij tu. W tamtym miejscu oczekuje na Ciebie więcej bonusów - one też Cię bardzo zaciekawią!

Jeśli posiadasz netbooka, na którym nie działają świeże produkcje z branży rozrywki elektronicznej, pochyl się nad zakupem Xbox One (poszukaj więcej informacji tu: ciekawa strona) albo Playstation 4. Tak stworzysz wyraźnie rozróżnienie pomiędzy strefą pracy (komputer) a strefą odpoczynku (podpięta pod telewizor konsola). O ile chodzi o minusy konsol, warto najpierw wspomnieć o cenach.

Konsola zwykle nie jest droga, jednak wszystkie gry na nią są statystycznie dwukrotnie droższe od standardowych pozycji na komputer osobisty. Inną wadą jest brak funkcji unowocześnienia sprzętu. Normalny pecet można zawsze unowocześnić nowym elementem, takim jak chociażby szybszy procesor. Konsola, taka jak Xbox One, to zamknięta całość, w której niemożemy nic ulepszyć. Mimo tego nie bardzo optymistycznego opisu, mam coś na deser. Jeżeli przetestujesz tytuł z pewnością będziesz miał doskonałą zabawę.