You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dwor-soplicowo.pl/includes/menu.inc).

Pomysły na ciekawe spędzenie ferii

on Jan 30, 2022
Czas ferii zimowych to czas wypoczynku dla maluchów w szkolnym wieku. Wielu rodzicieli decyduje się wtedy na wzięcie paru dni wolnego jak też spędzenie tego czasu z Latoroślami.


Jednak nie każdy może wyjechać gdziekolwiek na dłużej.
Nie oznacza to, że ferie w mieszkaniu mają być banalne, wystarczy troszeczkę inwencji jak też parę wskazówek, by były niebanalne. Zimową porą błyskawicznie robi się ciemność, więc nic zadziwiającego, iż już po piątej po południu ludzie zaszywają się w swoich siedzibach. Miast spędzać ten czas przed telewizorem, absorbując brzdące bajkami, lepiej całą familią zebrać się w pomieszczeniu kuchennym i pichcić. Na pewno istnieją dania, na jakich przygotowanie nie ma się na ogół czasu, chociażby pizza. Cała familia może włączyć się w przyrządzanie pysznej wieczerzy, każdy, nawet najmłodsze dzieciątko może otrzymać misję, dla przykładu mieszanie komponentów na ciasto, ugniatanie go. W czasie pichcenia jest czas na bycie ze sobą a także doskonałą zabawę. By nie była to jednokrotna sytuacja, każdego dnia trzeba zdecydować się na kolejny przepis – niekiedy na słono, czasem na słodko.


branża
Author: Phuket@photographer.net
Source: http://www.flickr.com


A może wspinaczka? Wspinaczka, aczkolwiek wiąże się z górami, bywa uprawiana także na tak zwanej ściance wspinaczkowej. To opcja dla wszystkich tych, którzy nie tylko nie pragną wyruszać zimową porą w góry, ale również nie mogą.
lokalizacji ułatwiających spróbowanie własnych sił na ściance wspinaczkowej jest obecnie coraz to więcej, dlatego z powodzeniem możemy je znaleźć nieopodal miejsca swego zamieszkania, oferując rozrywkę nawet młodszym pociechom.

Jest Ci niezbędne łącze do strony (http://primaveraspa.pl/wypoczynek/oferty-specjalne/zima-nad-morzem/)? Zachęcamy więc, żebyś nacisnął tu i wówczas przeniesiesz się do nowego artykułu pełnego detali.

Przy stosownej asekuracji, czas spędzany na wspinaczkowej ściance może stać się doskonałą zabawą, do jakiej będzie się ochoczo powracało nawet po feriach.