You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dwor-soplicowo.pl/includes/menu.inc).

Planujesz wyjazd w góry? Zobacz, co powinieneś ze sobą zabrać!

on Dec 12, 2021
Chodzenie po górach zdecydowanie jest jednym z najfajniejszych sportów jakie można sobie wyobrazić. Jeśli Ty także złapałeś bakcyla wspinaczki górskiej i już teraz planujesz jakąś większą wycieczkę w góry, na pewno powinieneś zapoznać się z tym tekstem - dowiesz się z niego, które sprzęty będą Ci potrzebne w wysokich górach, a jakie można spokojnie zostawić w domu.


regulator temperatury
Author: Health Gauge
Source: http://www.flickr.com
Sprawdzaj temperaturę!


Podczas wędrówek w wysokich górach bez wątpienia wielce istotne jest regularne sprawdzanie temperatury swojego ciała. Wówczas przyda się regulator temperatury, dzięki któremu będziesz mógł skutecznie regulować temperaturę swego ciała bezprzewodowy pomiar temperatury. Na dodatek regulator temperatury przyda się po prostu do mierzenia temperatury panującej w powietrzu - jeśli będziesz miał świadomość, jak bardzo jest zimno, wtedy oczywiście będziesz mógł szybciej reagować na wszelkie zmiany.
Kontroluj wysokość!


W czasie górskich wspinaczek niezwykle ważne jest również kontrolowanie wysokości, na której się znajdujesz. Jeżeli nie przyda Ci się do tego PH metr, oczywiście musisz już zabrać jakieś urządzenie specjalistyczne do pomiaru wysokości, na jakiej się znajdujesz.


ph metr
Sporo jedzenia!


Będąc w górach musisz stale dbać o swój bilans energetyczny.

Czy omawiany temat Cię interesuje? Jeśli chcesz zdobyć dodatkowe informacje dotyczące tego problemu, to odwiedź proponowany odnośnik (www.hotelmikolajki.pl/restauracja/nasze-restauracje).

Jeżeli z powodu zimna lub wiatru stracisz za dużo temperatury, a co za tym idzie - również energii - wówczas niewątpliwie wyprawa nie będzie należeć do udanych.

Nie zabieraj jednak ze sobą na wyjście kanapek z szynką - w takich przypadkach zdecydowanie znacznie lepiej sprawdzają się wszelkiego rodzaju żele energetyczne. Są znacznie lżejsze, a jednocześnie potrafią dać naprawdę sporo energii, co oczywiście nie jest bez znaczenia.

Porównaj -