You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dwor-soplicowo.pl/includes/menu.inc).

Pierwsza randka - porady na jaki temat rozmawiać, co na siebie założyć i w jakim miejscu się spotkać

on Mar 25, 2022
Czy zastanawiając się o pierwszej randce masz tremę i poddenerwowanie? Masz szansę łatwo przemóc stres i nieśmiałość określając wcześniej kluczowe momenty randki, ostatecznie najtrudniejszy etap - którym jest zaproszenie na randkę masz już za sobą. Co więcej dzięki kilku praktycznym poradom przyjemnie spędzisz czas.
Gdzie pójść na pierwszą randkę?

Jak tylko Twój partner lub partnerka potwierdzą termin randki pomyśl o miejscu do którego moglibyście pójść. Najważniejsze jest to byście nie czuli się dodatkowo skrępowani. Na pierwszą randkę możecie wybrać np. rozrywkę kulturalną, którą oboje znacie. Jeśli jesteście osobami dość wysportowanymi możecie zaplanować spotkanie na świeżym powietrzu, wybierając się na spacer lub piknik. Unikajcie głośnych i wyjątkowo zatłoczonych miejsc, w których ciężko będzie wam porozmawiać.

Para w wesołym miasteczku
Author: kevindooley
Source: http://www.flickr.com/
Jeśli boisz się, że zabraknie Wam tematów albo spotkanie może okazać się mało interesująca wybierz lokalizację gdzie oboje będziecie mogli dobrze się bawić lub po prostu w romantycznej atmosferze spędzić czas nie koncentrując się wyłącznie na rozmowie ale także na zabawie.

Co na siebie założyć na spotkanie?

Postaw na dobre samopoczucie i elegancję ale nie staraj się na siłę zmienić swojego wyglądu. Twoje ubranie dobrze aby było dopasowane do miejsca, w którym macie zamiar spędzać czas. Planując długi spacer ubierz się praktycznie, idąc na kolację również zadbaj o odpowiedni strój.

Pamiętaj, że czysty i odpowiednio dobrany ubiór będzie oznaczał dla drugiej osoby, że poważnie traktujesz Wasze poznanie.

Stolik w restauracji dla dwojga
Author: Frerieke
Source: http://www.flickr.com/
W jaki sposób zachować na pierwszej randka?

Zazwyczaj Twój partner lub partnerka również odczuwa stres, postaraj się więc w naturalny sposób przełamać pierwsze lody mówiąc np.

Zapewniamy Ci darmowy wgląd (https://produktypremium.com/kategoria-produktu/grille/gazowe/broil-king/) do kolejnych treści, jeżeli tematy zawarte na tej witrynie niezwykle Cię wciągnęły. Zatem nie zwlekaj!

o swojej tremie, opowiadając anegdotę lub komplementując drugą osobę. Co najważniejsze - staraj się pozostać sobą i nie próbuj za wszelką cenę grać kogoś innego. Druga strona zgodziła się na spotkanie by Cię bliżej poznać i razem spędzić czas. Dodaj sobie otuchy pamiętając, że zależy jej by poznać jaki naprawdę jesteś.Pewnie zastanawiasz się o czym rozmawiać na tego typu spotkaniu? Najlepiej o tym co się interesuje na co dzień, jakie masz hobby, na czym się znasz. Poruszaj tematy, które są wspólne dla Was obojga i które nie zestresują drugiej osoby. Postaw na szczerość i poczucie humoru.

Miło spędzony czas może okazać się świetnym wstępem do kolejnych spotkań i randek, warto więc przemóc stres i nastawić się na świetną zabawę.