You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dwor-soplicowo.pl/includes/menu.inc).

Odpoczynek w Krakowie

on Oct 30, 2022
W tym roku święta - jak od kilku już lat - trochę mniej niż połowa z nas spędza poza domem. Można to interpretować na dwa sposoby. Pierwszym z wyjaśnień jest po prostu komfort. Wyjeżdżając z domu na święta unikamy obowiązków mających związek z przygotowaniami do nich (albo o wiele je zawęzimy). Wszystkie dania na świąteczny stół przygotuje za nas obsługa hotelu.


Dodatkowym atutem wyjazdu w święta jest fakt, że można ten wyjazd powiązać z zabawą sylwestrową. Wyjeżdżamy w różne rejony naszego kraju, nie tylko na górskie stoki. Wyruszamy nawet - mogłoby się wydawać - w mało „zimowe” rejony, jak Pomorze lub Gdańsk.
nowoczesna kuchnia
Author: Connie Ma
Source: http://www.flickr.com

Dla tych, których nie przyciąga sztormowa aura a potrzebują zmienić otoczenie, niezłym projektem może być wyjazd do Krakowa.

Wszelkie najważniejsze dane ma nasza strona internetowa (https://www.naturalhotel.pl/konferencjeeventy). Zobacz, czy będzie dla Ciebie pomocna, a poszukując innych faktów zapewne trafisz jeszcze na coś interesującego.

Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę wyrażenie: apartamenty Kraków wynajem, i zaraz wyszukamy stosowne dla nas mieszkanie na te kilka dni. Zimowy Kraków proponuje turystom klimat jakiego próżno wypatrywać gdzie indziej. W wigilijny wieczór po kolacji, pasterka w Kościele Mariackim może być przeżyciem wartym wyruszenia w ów szczególny czas z domku.
Ci z nas którzy preferują komfort, powinni dużo wcześniej wbić w wyszukiwarkę frazę: noclegi Kraków rynek, gdyż przypuszczalnie najbardziej interesujące lokalizacje będą mocno oblegane. Każdy bowiem chciałby w okresie po świętach wyjść na Rynek, by oczekując Nowego Roku poznać kogoś nowego czy po prostu świetnie się bawić wespół z innymi. Jest to tym łatwiejsze, że włodarze miasta organizują koncerty a także imprezy okolicznościowe. Każdego roku możemy na krakowskim rynku posłuchać koncertów gwiazd.


Być może jest to utrapienie dla stałych mieszkańców sąsiedztwa pomnika Mickiewicza, jednak dla wynajmujących apartamenty w Krakowie może to być na pewno nie lada atrakcja jeśli nie często możemy bywać w Kazimierzu. Ci zaś, którzy - jak ja - nie specjalnie przepadają za koncertami na wolnym powietrzu, w czasie sylwestrowym mogą raczyć się gorącą czekoladą miejscowej fabryce słodkości we wnętrzach wawelskich, czytając ulubioną książkę czy badając po raz setny naszą historię. Odwiedzający Kraków kochający czytać mogą się też przespacerować szlakiem literackim po krakowskich plantach.