You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dwor-soplicowo.pl/includes/menu.inc).

O programach telewizyjnych słów parę - co warto oglądać i na jakich kanałach

on Aug 1, 2022
Odkąd telewizor pojawił się na naszym świecie, błyskawicznie zdobył także naszą wyobraźnię. Początki telewizji były niezwykle ciężkie. Był to element niezwykle luksusowy i nie wszyscy mogli sobie pozwolić na taki zbytek. W naszej ojczyźnie jeszcze przez długie lata telewizor stanowił synonim wysokiego statusu społecznego. Zazwyczaj jeden odbiornik był na całą wieś lub klatkę w bloku. Miało to swoje pożyteczne strony. Sąsiedzi, zbierając się, by zobaczyć jakąś audycję, integrowali się. Tego typu zbiorowe oglądanie często przeradzało się w świetną imprezkę.


gazeta
Author: Shannon Hauser
Source: http://www.flickr.com
Dziś telewizor jest standardowym elementem wyposażenia każdego współczesnego gospodarstwa domowego. Zwykle posiada szacowne miejsce w centralnej części pokoju dziennego. Jeżeli mamy tylko jeden odbiornik, to bardzo często dochodzi do okrutnych starć o pilota. Bo przecież świetnie wiemy, że kto ma pilota, ten dysponuje władzą absolutną.

Chcesz chłonąć dalej zajmującą lekturę? Więc nic nie powinno Ci przeszkodzić - kontynuuj gruzja wczasy na następnej podstronie.

Często w domach znajduje się parę telewizorów, by uniknąć takich właśnie gorszących scen.

Razem z rozwijaniem się kolorowej telewizji, pęczniała jej oferta programowa. W naszym kraju powstało kilka prywatnych stacji, które nieustannie prześcigają się między sobą. Wychodzi to na dobre nam, widzom, ponieważ posiadamy ogromny wachlarz rozmaitych programów i filmów. Telewizje cyfrowe opanowały rynek oraz nasze życie. Teraz możemy mieć dostęp do wszystkich telewizji na świecie. Program tv ciągle się zmienia, dopasowując się do oczekiwać widza. Jeszcze jakiś czas temu narzekano na brak oferty kulturalnej w publicznej telewizji. Obecnie mamy do dyspozycji oddzielny kanał, poświęcony temu obszarowi. We współczesnej telewizji wszyscy znajdą coś dla siebie. Można oglądać interesujące programy przyrodnicze, czy też historyczne. Stacje telewizyjne prześcigają się w emitowaniu najnowszych kinowych hitów, które gromadzą ogromną widownię (dlatego warto znać np. programy jak spod adresu). Fani sportu również nie mogą narzekać na ofertę programową. Kanały dla dzieci są nieco zróżnicowane, dlatego powinniśmy zwrócić uwagę na to, co ogląda nasze dziecko. I choć telewizor to nasze okno na świat, warto czasem wyłączyć odbiornik i zobaczyć, że w naszym domu rozgrywa się najciekawszy serial.