You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dwor-soplicowo.pl/includes/menu.inc).

Niemcy - praca

on Oct 21, 2021
Dla wielu obcokrajowców Niemcy posiadają kapitalne warunki pracy. Jest tak rzeczywiście, jako iż niemieccy pracownicy cieszą się jednymi z najwyższych płac na globie, przychylną strategią państwa, a w niektórych gałęziach przemysłu godziny pracy są ograniczone do trzydziestu pięciu godzin na tydzień, przy trzydziestu dniach wolnych od pracy na rok. Z drugiej jednakże strony, Niemcy cierpią wielkie bezrobocie (ok. 12%), głównie strukturalne spowodowane ścisłą regulacją rynku zatrudnienia jak też zmieniającą się naturą niemieckiej ekonomii.
Autokar wycieczkowy
Author: Public domain: Use these pix for any purpose
Source: http://www.flickr.com
Dzisiaj jest w Niemczech 5 milionów bezrobotnych, z jakich większość nigdy nie będzie się zdołała odnaleźć na rynku pracy. Wysokie bezrobocie znaczy, że niełatwo będzie odnaleźć pracę, szczególnie obcokrajowcom nie znającym znakomicie niemieckiego.Rynek pracy w Niemczech różni się w poszczególnych rejonach.

Skoro czytasz niniejszy artykuł, to z pewnością jest on dla Ciebie niesamowicie interesujący. Tu ponadto znajduje się notka z www (https://www.hotelmikolajki.pl/dzieci/atrakcje), która zawiera równie ciekawe tematy.

Poziom bezrobocia jest o wiele wyższy na wschodzie Niemiec. Bezrobocie jest też najczęściej wyższe w rejonach wiejskich aniżeli w miastach. Tradycyjny, niemiecki przemysł ciężki jak kopalnictwo, budowlanka jak też przemysł stoczniowy cierpi wielkie bezrobocie strukturalne, w czasie kiedy przemysł usługowy cieszy się wielką ilością wolnych miejsc pracy. Pod tym adresem szybko uzyskasz pomoc style="float: right; margin: 10px">
Jak w każdym obcym państwie, znajomość lokalnego języka jest koniecznością.

Napisaliśmy dla Ciebie bardzo interesujący artykuł, zatem nie zwlekaj dłużej tylko odwiedź nas, a z pewnością odnajdziesz ciekawe informacje na omawiany temat.

Rzecz jasna, praca w atmosferze małej rodzinnej firmy oraz w międzynarodowym środowisku będzie najlepsza dla cudzoziemca. Rozważ to szukając pracy. Dla profesjonalistów, bardzo obiecującym celem mogą okazać się niemieckie firmy z dużym kapitałem zagranicznym jak też międzynarodowe działy wielkich przedsiębiorstw. Mnóstwo zawodów jest dokładnie regulowanych w Niemczech a także wiele stanowisk wymaga przepisowo wyznaczonych kwalifikacji. W państwie obowiązuje system doskonalenia zawodowego dla młodych pracowników i muszą oni odbyć 2/3 letni program przygotowawczy, żeby nabyć należyte doświadczenie. Może to uniemożliwić pracę obcokrajowcom, którzy posiadają już odpowiednie doświadczenie, lecz zdobyte we własnym państwie, np. elektrotechnicy, komputerowcy, itd. Jeśli masz oficjalne wykształcenie zawodowe (jak lekarze, pedagodzy, pielęgniarki, itp.), trzeba je będzie poświadczyć u odpowiednich władz w Niemczech (z reguły stowarzyszenie zawodowe, kupieckie, cech itp).

Zobacz kompletną ofertę na tej stronie:

Jeżeli znalazłeś już odpowiednią pracę czas w wyszukiwarkę wbić: przewozy do Niemiec Dolny Śląsk.