You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dwor-soplicowo.pl/includes/menu.inc).

Nasz pomysł na wypoczynek – rejsy żeglarskie. Pomyśl, czy chciałbyś odpocząć na morzu

on Sep 24, 2021
Urlop można spędzać na różne sposoby. Jedni wolą leżeć na piasku oraz smażyć się w słońcu, a inni preferują aktywnie wypełniać sobie czas. Wybierając się na rejsy żeglarskie, można połączyć błogi odpoczynek z aktywnością. Czy jesteś przygotowany na przygodę życia?
Po raz pierwszy na morzujacht
Author: Phuket@photographer.net
Source: http://www.flickr.com
Wybierając się na rejs, musimy zastanowić się, jak zostanie wytyczona podróż. Wiele osób szuka informacji pod hasłem „rejsy morze śródziemne”. Oczywiście w sieci znajdziemy gotowe trasy, a nawet trafimy na oferty biur podróży. Samodzielne stworzenie całej wyprawy może być nieco problematyczne, jeżeli wybieramy się w podróż po raz pierwszy. Zawsze dobrze jest zasięgnąć języka i porozmawiać z osobami, które spędzały już tak swój urlop.


Rejsy żeglarskie akcesoria - szekle – czy to coś dla mnie?


Nim rozpoczniesz planowanie podróży, przemyśl, czy taka forma spędzania czasu jest dla ciebie. Może okazać się, że masz chorobę morską. W taki przypadku wyjazd bardziej cię zdenerwuje niż zrelaksuje. Przeprowadź test (dobry punkt punkt pobrań) – wybierz się na Mazury i tam popływaj jachtem. W ten sposób przekonasz się, czy dłuższe przebywanie na wodzie jest dla ciebie.