You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dwor-soplicowo.pl/includes/menu.inc).

Najbardziej odpowiednie miejsce na odpoczynek? Co powiesz na Kaszuby? To niesamowite miejsce, gdzie odnajdziesz prawdziwy spokój

on Nov 17, 2020
Masz ochotę odkryć coś nowego? Praktycznie 700 jezior i ponad 50 rezerwatów? Do tego mnóstwo zielonych lasów, piękne rzeki, dwa parki narodowe i cztery krajobrazowe. Czujecie się zachęceni? Takie obiekty zapewnia Szwajcaria Kaszubska, czyli bardzo wspaniała kraina położona na Północy Polski. Mnóstwo ludzi jest zdania, iż to najbardziej interesujące miejsce w Polsce.
ruszajwpolske.pl/noclegi/kaszuby/domki_letniskowe/r,10,1,1,index.html
Author: Jim
Source: http://www.flickr.com
Charakterystyczne są tu zapierające dech w piersiach jeziora rynnowe lub pełne lasów wzgórza, między którymi zjawiskowo położone są urokliwe miejscowości. Cały ten teren leży na terenie Kaszubskiego Parku Narodowego, powołany on został w celu ochrony wartości przyrodniczych, historii, kultury i krajobrazowych. Szwajcaria Kaszubska to wiele niezwykłych miejsc. Między innymi powinniśmy poznać domek postawiony do góry nogami.

Chcielibyśmy, by nasze artykuły poruszały Wasze emocje. Z tego powodu będziemy zadowoleni, jeśli jakikolwiek komentarz z www napisany waszą ręką trafi do nas.

Dokładnie tak, do tego jest w nim pełne wyposażenie. Został wymyślony przez posiadacza tartaku w Szymbarku. Można zwiedzać go przez cały rok.

domki letniskowe
Author: Republic of Korea
Source: http://www.flickr.com
Kiedy wejdziemy do środka możemy poczuć się dziwnie. No cóż, przez minutę poruszamy się po suficie, więc zawrót głowy gwarantowany. Podobna chwila, gdy nad głową zwisają krzesła, stół czy telewizor? To niesamowite doświadczenie, które zapamiętasz na długo. Nieopodal dalej, w Mirachowie odnajdziesz kaszubski park miniatur.

Chcesz uzyskać świeże fakty na określony wątek? To obejrzyj witrynę (http://www.jk-busczesci.pl/category/man-27), na pewno da Ci mnóstwo pozytywnych emocji oraz na długi czas zostanie w Twojej głowie.

Kilkadziesiąt makiet, które wiernie odwzorowują popularne budynki zostały zmniejszone 25-krotnie w odniesieniu do oryginałów. W parku są budowle z Kaszub, Polski, ale także ze świata. Jest więc między innymi Statua Wolności, Biały Dom czy Wielki Mur Chiński. Szwajcaria Kaszubska to nie tylko piękna natura, ale też niezwykła (link do ofert w kategorii Szwajcaria Kaszubska), niezwykle charakterystyczna kultura oraz tradycja kaszubska.Ludowe rękodzieło, szczególnie haft kaszubski, sztuka czy ceramika mają wielu zwolenników. Ogromną atrakcją jest pielęgnowany przez mieszkańców pobliskich miejscowości język kaszubski. Ciekawe są muzea regionalne, jak Muzeum Kaszubskie w Kartuzach czy Muzeum Neclów w Chmielnie. Wspomniane miejsca umożliwiają poznanie zasobne dziedzictwo kulturowe Kaszub. W takie regiony można przyjechać o każdej porze roku, gdyż czy to jesień czy lato, a może zima czy wiosna, zazwyczaj można odnaleźć piękno, we wszystkich zakątkach. Poszukujesz noclegu? Być może domki letniskowe Kaszuby, to będzie najlepszy wybór.