You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dwor-soplicowo.pl/includes/menu.inc).

Nadchodzą wakacje i niejedna osoba ma ochotę zaplanować fajny wyjazd nad Bałtyk, by móc naładować akumulatory

on Sep 24, 2018
Lato to cudowny okres, nie tylko dla maluchów. Dorośli także w tym czasie planują urlopy, które dadzą im możliwość odpocząć i naładować życiowe baterie.
portret - wakacje
Author: Artur Nowacki
Source: http://www.flickr.com


Oczywiście ich wyjazd nie trwa nigdy dwa miesiące, ale i tak wszyscy są zadowoleni.


Bywają ludzie, którzy planują urlop (www.eccotravel.eu/usa/) już z dużym wyprzedzeniem. Pragną mieć pewność, że wszystko jest załatwione. Nie chcą nerwów związanych ze znalezieniem czegoś w ostatnim momencie. Chcą w wolnej chwili, jeszcze nawet zimą, rozsiąść się na kanapie i oglądać folder z zakupionej już wycieczki. To ich odpręża oraz wywołuje uśmiech na twarzy. Są jednak też tacy, którzy wszystko robią na ostatni moment. Tak również planują wczasy. Czasami wynika to z charakteru, a niekiedy typu wykonywanej pracy, gdzie nie można nic zaplanować kilka miesięcy wcześniej. Jeżeli pragniemy spędzić urlop (tu) nad polskim morzem, to należy pomyśleć o tak pięknym oraz atrakcyjnym mieście jak Ustka. Znajdziemy tu wspaniałe plaże, restauracje ze świeżą rybką oraz dużo innych atrakcji - tak dla imprezowiczów, jak i rodzin z małymi dziećmi. Nawet jeśli przyjedziemy na urlop całkowicie zmęczeni, to zrelaksujemy się tu i znowu życie będzie cudowne. Jeżeli więc spodoba nam się Ustka last minute w tym miejscu nie będzie większym kłopotem.
Jest tu spora baza noclegowa - przez najtańsze kampingi aż do eleganckich hoteli, które oferują rewelacyjne atrakcje - sauny, bicze wodne, SPA, masaże oraz wiele innych. Ustka jest piękna i doprawdy warto tu spędzić swój urlop.