You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dwor-soplicowo.pl/includes/menu.inc).

Na urlop powinniśmy jechać do Chorwacji — jest tam pyszne jedzenie, plaża i morze

on Jan 14, 2022
Ci Polacy, którzy nie są w stanie wyobrazić sobie wakacyjnego urlopu w innym miejscu niż na plaży, muszą pojechać do Zadaru.


Na szczęście z Polski do Chorwacji nie jest zbyt daleko.


odbicie - hotel
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Zadar
Author: Farrell Small
Source: http://www.flickr.com


To najlepsza wiadomość dla ludzi, którzy boją się latać.

Czy ciekawi Cię ta problematyka? Jeżeli tak to, przejrzyj serwis (https://hotelarkonpark.pl/), a odnajdziesz w tamtym miejscu dużo bezkonkurencyjnych danych, które wciągną Cię całkowicie.

Możemy tam w kilkanaście godzin dotrzeć autem. Dla kilkuosobowej grupy będzie to tańsze niż lot samolotem. Trzeba zabukować hotel na przykład w Zadarze albo jego okolicach. To piękne i bardzo stare miasto. Jest tam piękna starówka. Warto wejść trochę wyżej, żeby być w stanie dostrzec fantastyczny widok dachów o ceglanym kolorze oraz w tle morze. Zadar to też pyszne jedzenie. Każdego dnia będziemy mogli popróbować świeżych ryb czy owoców morza. Restauracji jest tak dużo, że pewnie będziemy mieli w czym wybierać. Dodatkowo wszędzie przywita nas rodzinna atmosfera. W tej części Chorwacji latem czeka na nas także piękna pogoda. Nie ma deszczu i jest ciepło. czasami tylko znad wody dociera do nas przyjemny wietrzyk. W mieście jest piękna promenada. Są też parki. Znajdziemy tu sporo miejsc, które idealnie będą nadawały się do pieszych oraz rowerowych wypraw. Możemy zwiedzać ruiny rzymskich budowli i dla przykładu kościół przedromański św. Donata z IX w. W mieście jest znacznie więcej starych zabytków.


Zatem jeśli lubimy w wyobraźni cofać się w czasie, to przybyliśmy w wymarzone do tego miejsce. Z pewnością nam się tutaj spodoba.


Nie zapominajmy, że Chorwacja jest najfajniejszym pomysłem na urlop, a w Zadarze na pewno bardzo nam się spodoba.