You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dwor-soplicowo.pl/includes/menu.inc).

Malediwy , zatem mini przewodnik po rajskich wyspach

on Oct 25, 2020
Malediwy to państwo muzułmańskie, z czym wiążą się różne ograniczenia. Wiąże tu zakaz wwożenia napojów alkoholowych. Co więcej na lokalnych wysepkach kobiety nie mogą kąpać się w stroju bikini.


kitesurfing
Author: Erkki Nokso-Koivisto
Source: http://www.flickr.com


To jednak ulega zmianie i coraz częściej zdarza się, że jest już wydzielony kawałek plaży prywatnej, gdzie tenże zakaz nie wiąże.

Ekscytujący materiał? Jeżeli tak sądzisz, kliknij tu. W tamtym miejscu czeka na Ciebie więcej bonusów (https://www.eccoholiday.com/p/bulgaria) - one też Cię żywo zainteresują.

Co uczynić, kiedy prywatnej plaży nie ma? Musimy okryć ramiona jak też biodra, więc najlepiej plażować w koszulce z krótkim rękawkiem (mogą być także grubsze paski) i krótkich spodenkach. Kiedy najlepiej zdecydować się na Malediwy last minute? Na Malediwach występuje pora sucha oraz pora mokra. Najlepszym okresem na pobyt jest czas między grudniem a kwietniem. W maju powoli rozpoczyna się pora deszczowa, choć rzecz jasna zdarzyć się może tak, że i maj będzie piękny. W ostatnim czasie, jak wynika z obserwacji, aura trochę się zmienia, i tak przykładowo listopad w ubiegłym roku był dżdżysty, a i początek grudnia również nie należał do najcudowniejszych.
Kiedy myślimy o Malediwach zaraz przed oczami mamy ładne budynki na wodzie . Tak, to właśnie to, z czego słyną Malediwy. Jednak nocleg w tak luksusowym miejscu ma odpowiednią ceną, często przyprawiającą o silny zawrót głowy. Zatem jaka jest inna opcja? Otóż, możesz nocować na miejscowej wyspie u tubylców i to po całkiem atrakcyjnej cenie. Takowa kwatera albo niewielki hotelik to tzw. guesthouse.


Na miejscowej wyspie mamy możność poznania a także przestawania z autentycznym życiem jej obywateli, ich kulturą oraz obyczajami.

Jest teraz pomocna witryna (http://www.apollotour.pl/kierunki/wczasy-w-ameryce/meksyk), która ma istotne dane na prezentowany temat, zatem nie czekaj tylko przestudiuj ją dokładnie.

Jest też możliwość wykupienia całego pakietu, zatem noclegów z całkowitym wyżywieniem i eskapadami.