You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dwor-soplicowo.pl/includes/menu.inc).

Lataj tanio!

on Aug 15, 2022
W państwach zachodnich, a zwłaszcza w Ameryce, pojawił się taki pomysł, że po zaliczeniu szkoły wyższej młodzieniec rusza w wycieczkę zagraniczną. To znakomita szansa, by zwiedzić trochę krajów. Można stwierdzić, że mieszkańcy USA powinni podróżować poza granicę częściej, bo ich wiedza o świata jest naprawdę żenująca. Tak czy owak, obyczaj jest dobroczynny.


Niestety, wielką przeszkodą dla naszego absolwenta uniwersytetu staje się deficyt gotówki na bilety na samolot.

Prezentowany tekst jest bardzo interesujący? Jeżeli też tak uważasz, to wejdź na pełny opis (https://www.apollotour.pl/kierunki/wczasy-w-azji/bali), który posiada nie mniej ważne dane.

Co począć, gdy w portfelu pusto, a szeroki świat nęci swoimi atrakcjami?

Odpowiedź jest oczywista: znajdź okazje i lataj za małe pieniądze! Przedsiębiorstwa lotnicze na polskim rynku prowadzą zaciekłą batalię o klienta, więc nierzadko można znaleźć niezwykle korzystne ceny za przelot. Naczelną wskazówką dla każdego, kto chce nabyć bilety na samolot w dobrej cenie, jest: bądź czujny!

Warto codziennie sprawdzać portale WWW przedsiębiorstw lotniczych i biur turystycznych. Nierzadko bywa, że najlepsze promocje trwają tylko parę godzin – czujni internauci tłumnie wykupują wszystkie dostępne miejsca. Witryny należy sprawdzać zatem systematycznie.

Lecący samolot
Source: http://sxc.hu/
Świetnym sposobem jest podzielenie się zadaniem z przyjaciółmi. Kolega może oglądać strony wtedy, gdy przebywasz w pracy. O ile masz kogoś, kto często siedzi długo w nocy, zagadnij go, by wchodzić on na portale agencji lotniczych. Sporą pomocą może być zamówienie newslettera, czyli dostarczanych codziennie wiadomości mailowych, w których agencje lotnicze powiadamiają o świeżych gratkach.

Trzeba wiedzieć, że nierzadko pojawia się konieczność błyskawicznego uiszczenia kwotę za podróż. Dlatego jeśli szukasz korzystnych ofert, zawsze posiadaj odłożone pieniądze na atrakcyjną podróż, by natychmiast przelać należność i tym sposobem pewnie zabukować sobie miejsce w samolocie. Wszystkim łowcom najlepszych okazji życzymy powodzenia!