You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dwor-soplicowo.pl/includes/menu.inc).

kupowanie w mieście Łódź

on Mar 16, 2022
Połączenie hipermarketu z butikami, które posiadają swoje działy w każdym centrum handlowym to optymalny sposób na zakupy w Łodzi. Łódź to gród z największym w Polsce skwerem w obrzeżach miasta, oraz z jednym z największych w Polsce centrum handlowym Manufaktura. Łódź jest znana także z ulicy Piotrkowskiej i szkoły filmowej.

Łódzka Manufaktura to miasto samo w sobie. Centralne miejsce zajmuje rynek, gdzie odbywają się różnego gatunku działania i koncerty. Bardzo atrakcyjnym projektem jest to, że latem kawałek tej powierzchni zajmuje piaszczysta plaża, zaś zimą jest możliwość korzystać z lodowiska. Manufaktura szczyci się najdłuższą fontanną w Europie. Śliczny widok podświetlonej wody, przesuwającej się w takcie muzyki, to unikalny pejzaż. Dobrym rozstrzygnięciem jest rozmieszczenie w centrach handlowych placów zabaw dla najmłodszych, by rodzice mogli łatwo poczynić konieczne zakupy.
galeria handlowa
Author: Joshua Brown
Source: http://www.flickr.com
Zakupy w Łodzi jest możliwość robić w kilkuset sklepach umiejscowionych w jednym rejonie. W przebyciu tak ogromnych tras pomagają konsumentom specjalne pojazdy.

Chcielibyśmy Cię namówić do równie fajnych wpisów, które opracowaliśmy dla Ciebie z radością. Więc naciśnij ten link (www.ekotur.wroclaw.pl/langs/pl/index.php) i przeglądaj to, na co masz ochotę.

Manufaktura to nie tylko centrum zakupowe, to też centrum zabaw i rekreacji. Kino z 15 salami, kręgielnia, pretensjonalna ściana (zobacz galeriaoswietlenia.pl) wspinaczkowa o wielorakim szczeblu trudności, fitness klub i skate park. Przy okazji sprawunków można też skorzystać z kompleksu kulturalnego. W Manufakturze odnajduje się ok. 260 sklepów, w tym Poza tym 2 hipermarkety, część usługowa, jaka pochłania 12 000 m² powierzchni biurowych, w tym bank. W skład całokształtu trafia także czterogwiazdkowy hotel z 200. pokojami. Reorganizacja ówczesnej wytwórni została tak skonstruowana, aby częściowo zatrzymać minioną aurę owego miejsca. Przeważają tu stare, pofabryczne budowle z czerwonej, nieotynkowanej cegły, które zostały jednak gruntownie przebudowane wewnątrz.Robiąc zakupy w Łodzi, koniecznie wypada przejść się ulicą Piotrkowską. Jest to miejsce spotkań lokalnej populacji. Mimo iż nowoczesna Manufaktura przyciąga tłumy kupujących, to liczne sklepy, chociażby z Hasbro Furby Boom i przyuliczne ogródki z piwem, jak i sąsiednie dyskoteki, nieustająco cieszą się olbrzymią sławą.