You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dwor-soplicowo.pl/includes/menu.inc).

Który namiot nabyć?

on Apr 28, 2021
Stając przed wyborem namiotu nie trudno pogubić się w zalewie ofert a także reklam rozmaitych wytwórców.


Na pierwszy rzut oka, poza ceną, namioty nie różnią się znacznie między sobą.


kaplice
Author: Integer S.A.
Source: Integer S.A.


Na co zwracać uwagę podczas kupna? Który namiot kupić? Wszystko zależy od naszych potrzeb – w jaki teren wybieramy się, w jak wiele osób jedziemy, czy namiot będziemy nieść w plecaku czy może wozić samochodem, jaka będzie przewidywana aura a także pora roku, czy mamy limit ekwipunku w aeroplanie. Dlatego tak trudno określić jeden uniwersalny namiot, jaki można by w ciemno zarekomendować każdemu turyście. Kojarzycie oznakowanie pola namiotowego na planach i znakach drogowych? Specyficzny trójkątny kształt nie wziął się znikąd. Paręnaście lat wstecz standardem namiotu była właśnie konstrukcja trójkątna, gdzie pomiędzy tyczkami rozstawiano poziomą belkę po czym narzucano na nią namiot. Taka konstrukcja, choć prosta oraz prędka w rozkładaniu, nie gwarantowała ani odporności na silne podmuchy wiatru, ani należytej wentylacji. Prócz tego Stelaż znajdował się w samym środku wejścia . Z biegiem czasu wytwórcy wprowadzili 2 nowe typy konstrukcji, które odnajdziemy współcześnie w ofertach sklepowych.
namioty coleman
Author: zeesenboot
Source: http://www.flickr.com


Wrocław, panorama
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu


Tunelowe namioty to przeważnie namioty - zweryfikuj te opinie - ekskluzywne. Gwarantują dużą ilość miejsca w sypialni i w przedsionkach. Spore znaczenie ma również równa wielkość namiotu na całej rozciągłości alkowy, przez co namioty - moja strona - Coleman są przestronne. Dla tej samej wysokości namiotu, wersja tunelowa będzie miała większą objętość aniżeli namiot igloo.


Namioty igloo, jak nazwa podkreśla, układem przypominają igloo lub piramidę. Porównania te nie są bezprzyczynowe – półkolista budowa gwarantuje maksymalną wytrzymałość oraz doskonale zachowuje się na wietrze.