You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dwor-soplicowo.pl/includes/menu.inc).

Kabury - czym są oraz gdzie można kupić profesjonalne kabury

on Nov 9, 2022
Kabura jest to rodzaj pokrowca bądź futerału, który służy do noszenia pistoletu. Kabury są aktualnie powszechnie stosowane, ze względu na ich funkcjonalność, praktyczność oraz obfitą wygodę użytkowania. Najczęściej przypinane są one do pasa, aczkolwiek czasem posiadają również specjalną uprząż, dzięki czemu broń wolno nosić pod pachą.


broń
Source: sxc.hu
Kabura musi być mieć odpowiednią konstrukcję, jaka zapobiegnie wypadnięciu broni - zazwyczaj są one zakrywane od góry. Do tego kabury nierzadko posiadają też dodatkowe kieszonki, jakie służą na przykład do noszenia amunicji, magazynków czy też innych znaczących fragmentów wyposażenia, takich jak na przykład wyciora.

Aktualne przepisy mówią o tym, iż kaburę wolno nosić na pasie oficerskim/żołnierskim na prawym boku, na prawym udzie, w kostiumie polowym i także na pasie udowym. Dodatkowo kaburę można także nosić na szelkach w ubiorze cywilnym albo w mundurze i na pasku, jaki umieszczony jest przez ramię.

Wiemy już czym są kabury, oraz także jak wolno je nosić, wskazane jest więc zastanowić się gdzie taką kaburę wolno dostać. Rzecz jasna okazałą ofertą kabur posiadają dziś sklepy militarne, które oferują rozmaite rodzaje broni oraz podstawowe akcesoria albo wyposażenie - oferta na kabury. Przeglądając oferty sklepów militarnych bez wątpienia odszukamy interesujące modele i typy kabur, których też jest dziś niemało.


Sklepy militarne cieszą się dzisiaj wielką popularnością, w szczególności te, które działają online, gdyż mają atrakcyjną i niezmiernie przestronną ofertę, a w tak szerokim asortymencie niewątpliwie każdy Klient odszuka dobre kabury czy też inne interesujące go produkty. Mało tego nie w każdym mieście znajduje się stacjonarny sklep militarny, dlatego nie każdy z nas ma możność osobistego dokonania zakupów w takim sklepie. Z kolei do Netu ma teraz dostęp praktycznie każda osoba, bezproblemowo więc zdołamy odkryć rekomendowany sklep militarny oferujący kabury i inne tego rodzaju produkty.