You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dwor-soplicowo.pl/includes/menu.inc).

Każde dziecko kocha zabawki, które pozwalają mu poczuć tak zwany wiatr we włosach

on Jan 28, 2022
To fakt, że zabawki powinny rozwijać możliwości manualne i intelektualne naszych smyków.


Należy dziecku dawać zatem także takie zabawki, które zachęcą go do częstego ruchu.
Karaiby
Author: Mermaid Properties Sp. z o.o.


Prawda, klocki i lalki są rewelacyjne, ale nie mogą stanowić jedynych zabawek, które posiada nasz szkrab. Należy wybrać przykładowo na hulajnogi. W szczególności jeśli malec jest jeszcze zbyt mały na to, żeby kupić mu rower. Hulajnoga jest fantastycznym wyjściem, gdyż pozwala dziecku nauczyć się utrzymywania równowagi. Przyda mu się to na pewno w za jakiś czas. Co ważne, hulajnogi nie osiągają aż takich prędkości, jak rowery. Zatem prościej będzie nam przypilnować kilkulatka, żeby przykładowo nie zjechał raptownie na ulicę.

Jeśli masz ochotę zdobyć bardziej dokładne informacje na przedstawiony tu temat, to przeczytaj informacje, które zwyczajnie Cię pochłoną.

Dla małych dzieci można kupić taką hulajnogę, która z tyłu posiadać będzie dwa kółka. Będzie ona wtedy szersza i dość stabilna. Nasz maluch z pewnością się wtedy na niej nie wywróci. Nie będzie zatem żadnego zagrożenia, że stłucze sobie kolano czy łokieć. Szerokie hulajnogi bywają także zazwyczaj wolniejsze, a to istotne dla młodszych osesków. W ich przypadku chodzi przecież o naukę jazdy, a nie o śmiganie szybkich dystansów. Istotne jest także to, aby przy kupnie hulajnogi zwrócić uwagę na kilka kwestii. Po pierwsze, wysokość kierownicy musi być regulowana, by mogła ona rosnąć wraz z naszym dzieckiem.
Po drugie, musi być ona sterowana jak u roweru. To przyda się dziecku potem oraz wyćwiczy pewne odruchu. Dobra hulajnoga powinna być również stosunkowo lekka i składana.