You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dwor-soplicowo.pl/includes/menu.inc).

Jeśli chcesz utrwalić najważniejsze momenty ze swojego życia, dowiedz się, którą kamerę warto kupić

on Nov 8, 2022
W życiu każdego człowieka jest wiele istotnych chwil – przyjście na świat, pierwsze kroki, pójście do przedszkola, bal, zakończenie edukacji, wesel plus wiele innych. W zamierzchłych czasach można było takie wydarzenia jedynie spisywać. Następnie pojawiły się aparaty, które w tym pomagały. A jeszcze później przyszły kamery.

Dron z kamerą
Author: Dave Lauretti
Source: http://www.flickr.com
W tej chwili aparaty i kamery to doskonałej jakości sprzęty, które nadal są unowocześniane. To, co zakupiliśmy dwa lata temu, w tej chwili wydaje się starym modelem. Świat nowin technologicznych pędzi przed siebie w zastraszającym tempie. Przykładowo weźmy dron z kamerą - kup gopro hero 4. Jakiś czas temu zdawało się, iż to sprzęt zarezerwowany dla wojska, iż pojawia się tylko tam, gdzie nie można lub się nie chce posłać żywej armi. Dzisiaj dron z kamerą to nie jedynie obraz z filmu bądź spotu reklamowego, w której młody kuzyn nagrywa wesele rodziny – obecnie to coś normalnego. W Rzeczpospolitej można kupić kursy w pilotowaniu dronów. Podejrzewa się, że w najbliższym czasie osoby posiadające umiejętność latania dronami, będą bardzo poszukiwane na rynku pracy.

Do utrwalenia niezwykłych momentów w życiu niezwykle przydatna jest kamera gopro hero 4 - kliknij tutaj. Wyjątkowo zaawansowana technologicznie, posiadająca najlepszą jakośćs obrazu. Posiada wbudowane Wi-Fi jak również Bluetooth. Co niezwykle ważne (a też możliwe w połączeniu z dronem) gopro hero 4 można sterować zdalnie. Posiada się absolutną kontrolę nad kamerą – można pstrykać zdjęcia, wstrzymywać nagranie filmiku, operować w ustawieniach. A dzięki dedykowanej aplikacji wszystko, co zostanie zrobione przez gopro hero 4 można udostępniać w social media, przez pocztę internetową, jak również mms.

Teraz prawie każdy ma szansę stworzyć oryginalny film. Może to uczynić samemu bądź wynająć osobę, dla której dron z kamerą będzie czymś prostym w obsłudze. Dzięki najnowszym technologiom niezwykłe chwile w życiu rodzinnym nie umkną, zostaną zachowane.

A co należy zaznaczyć – w doskonałej jakości. Być może za kilka lat i to będzie już przestarzałe, jednakże w chwili obecnej to najlepsze, co można odnaleźć na rodzimymrynku.