You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dwor-soplicowo.pl/includes/menu.inc).

Jeśli chcesz mieć niezwykłe dekoracje w swoich czterech ścianach, zobacz, co można nabyć

on Oct 26, 2020
Niejeden człowiek marzy, by jego mieszkanko było cudownie urządzone. By było oryginalne jak również niepowtarzalne. Posiadało swój styl. Na to wszystko wpływa umeblowanie, ozdobne drobiazgi, barwa ścian, przepuszczalność światła. Często jednakże to drobiazgi decydują, czy dom ma w sobie to „coś”.


Obraz
Author: Dennis Jarvis
Source: http://www.flickr.com
Dawno temu w naszej ojczyźnie rozchwytywane były obrazy.

Jeśli Twoim planem na dziś jest znalezienie jeszcze jednego tak nietypowego materiału jak ten, to bardzo zalecamy tą treść (http://czystal.wroclaw.pl/). Przemyśl to - ona przypadnie Ci do gustu.

Z początku poszczycić się nimi mogli tylko zamożni. Dzieła słynnych malarzy były nie do zdobycia. Po jakimś czasie i w mniej zamożnych domach wieszano ilustracje i grafiki. Nadal jednak były to pojedyncze dzieła. Jeżeli w danym domu miało się szansę zobaczyć obraz, w drugim identycznego być nie mogło.

Teraz jest zupełnie inaczej. Technika wystartowała do przodu i dzięki najnowszym sprzętom możemy duplikować określone rzeczy. Oryginalny obraz nadal będzie tylko jeden, lecz jego odwzorowań można mieć tysiące. Wydruk na płótnie to już standard - technologia druku na płótnie. Jeśli któraś osoba pragnie posiadać w swoim domu dzieło popularnego malarza, może je zamówić nawet przez Internet (oczywiście kopię obrazu). Starczy, iż dołączy ramy drewniane i ścianę ozdobi Salvador Dali (twoja-galeria.eu/malarstwo-121-dali-salvador.html), Sando Botticelli czy Jan Matejko.

Niezwykle cieszącym się popularnością sposobem ozdabiania czterech kątów, są… fotografie. Tak, zwyczajne, znane wszystkim fotografie. Jednak zamiast stawiać je na meblach, wiesza się je na ścianie. Wydruk na płótnie danej fotografii można zamówić w dużych sklepach fotograficznych lub przez Sieć internetową.


Zdjęcie
Author: Elvert Barnes
Source: http://www.flickr.com
Bez żadnych problemów można także uzyskać ramy drewniane (drewniane ramy na zamówienie), które wraz z płótnem stworzą oryginalny obraz. A co niezwykle ważne – często emocjonalnie związany z mieszkańcem danego domu, więc mający dla niego jeszcze wyższą wartość.

Tego typu rozwiązanie można zastosować także przy grafikach komputerowy lub powszechnie dostępnych fotosach. Można je nabyć w specjalistycznych sklepach zbierających tego typu towar (są tam fotosy i prace sławnych fotografów, grafików czy plakacistów). Dzięki temu można zrobić obraz, dopasowany do każdego domu a także właściciela. Będzie nieodłącznym elementem, oryginalnym dodatkiem, który będzie radował oko.