You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dwor-soplicowo.pl/includes/menu.inc).

Jakie miejsce w samolocie jest najwygodniejsze oraz z jakiego powodu?

on Jan 26, 2022
Podczas rezerwowania fotela w samolocie trzeba brać pod uwagę parę bardzo ważnych kwestii. Pozwoli nam to przebyć lot w jak najbardziej komfortowych okolicznościach.


Należy upewnić się, jak mając na uwadze rodzaj samolotu oraz swoje preferencje, wybrać najlepsze miejsce podczas podróży lotniczej.
turystyka
Author: Akuppa John Wigham
Source: http://www.flickr.com


Turystyka to obecnie bardzo popularna forma na spędzanie czasu, a wycieczki lotnicze są coraz częściej wybierane przez turystów. Wielokrotnie zastanawiamy się, czy wybrać miejsce przy przejściu, czy przy oknie - obydwa te miejsca posiadają swe plusy i minusy. Przy okienku możliwe jest podziwianie przepięknych krajobrazów, oparcie zmęczonej głowy oraz wygodniejsze zaśnięcie.

Opisywana tutaj problematyka jest według Ciebie użyteczna? Jeśli tak, to wejdź do serwisu malta 2022, który publikuje pokrewne zagadnienia.

Nikt nie będzie przeszkadzał nam wstawaniem. Najważniejszym problemem jest natomiast wymóg przeciskania się przed innymi pasażerami, kiedy będziemy chcieli pójść do toalety albo zwyczajnie się wyprostować. Miejsce obok przejścia natomiast umożliwia nam nieskrępowane chodzenie po całym samolocie, wyciągnięcie nóg w trakcie lotu, czy też otrzymanie wolnej przestrzeni z jednej strony.


Niestety będziemy zmuszeni przepuszczać osoby, które siedzą obok nas, więc zaśnięcie może okazać się kłopotem. Innym mankamentem jest również położenie takich foteli zaraz pod otwarciem półek na bagaż - jest bowiem niebezpieczeństwo, że pewien nieuważny turysta zrzuci nam jakąś torbę na głowę. Pozostaje także kwestia wózków stewardess, które teoretycznie mogą dotkliwie uderzyć nas przykładowo w łokieć. Trzeba unikać foteli środkowych, gdyż siedzenie w tym miejscu nie posiada żadnych plusów.
Każdy może Cię trącać, nie masz praktycznie spokoju, nie mógłbyś też na niczym oprzeć głowy, ani wyciągnąć w większym stopniu swych nóg. Poza tym ze wszystkich stron ktoś stara się zająć i tak już niewielką przestrzeń życiową, jaka Ci pozostała.