You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dwor-soplicowo.pl/includes/menu.inc).

Jakie ciekawe rzeczy może w ostatnim czasie zaoferować rynek gier komputerowych

on Feb 15, 2022
Każdego roku na rynku gier pojawia się mnóstwo nowych tytułów, z jakich każdy ma chęci na to, aby zostać hitem. Lecz w rzeczywistości udaje się to niewielkiej ilości gier, a tak naprawdę to gracze będą decydować o tym, jakie staną się hitami. Często producenci wykładają bardzo duże pieniądze w nowe silniki graficzne, zatrudniają całe zespoły programistów, a i tak koniec końców może się okazać, że nic z tego nie wyszło, bo grze nie udało się pozyskać zainteresowania graczy.
gry video
A czasami jest całkowicie odwrotnie, nikomu nie znany wcześniej tytuł staje się światowym szlagierem, w który będą grać dziesiątki milionów graczy na całym świecie. Dokładnie tak było z kultową już serią Angry Birds, którą wiele uważa za najpopularniejszą do tej pory zrobioną grę.

Kliknij tutaj, żeby sprawdzić, co inny serwis udostępnił (http://pischool.pl/francuski/) na ten temat. To na pewno także Cię zaciekawi.

Gra doczekała się nie tylko wielu różnych wersji, ale również nawet filmu. Ocenia się, że w gry tej serii gra miesięcznie 60 milionów graczy, a wszystkich instalacji zanotowano już ponad dwa miliardy.Jedną z następnych wcieleń zabawnych ptaków jest angry birds stella pop, tradycyjna gra logiczno-zręcznościowa. Oparta jest ona na od dawna wykorzystywanym pomyśle strzelania bąbelkami, jakie po trafieniu w taki sam kolor są usuwane z pola przy jednoczesnym zwolnieniu miejsca. O ile sam pomysł nie jest najnowszy, to szata graficzna zachwyca nawet wybrednych wielbicieli komputerowych gier, dodatkowo producenci dołożyli parę ciekawostek które znacznie zwiększają samą akcję.

Również pochlebne recenzje zbiera niedawno wydana platformówka trine 3: the artifacts of power. Gra z jednej strony wymaga dużej zręczności w operowaniu klawiszami, ale jednocześnie wymaga sporej dawki logicznego myślenia.

Podczas zabawy trzeba pokonywać różne przeszkody, omijać pułapki i pokonywać wrogów, a oprócz tego będzie do rozwiązania wiele nietypowych zagadek. Bardzo ciekawie prezentują się graficzne możliwości tej gry. Gra została wydana w pełnym 3D, przez co nie tylko jest bardzo grywalna, lecz również bardzo atrakcyjna pod względem możliwości graficznych.