You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dwor-soplicowo.pl/includes/menu.inc).

Jaki upominek kupić dla małego dziecka?

on Nov 13, 2022
Gdy otrzymujemy zaproszenie od przyjaciół, posiadających małe dziecko, zastanawiamy się nad prezentem dla najmłodszego członka rodziny. Co wybrać? Na co się zdecydować?
W podobnych sytuacjach możemy zdać się na książki. Rozwijają bogaty, barwny i piękny język, rozbudzają ciekawość świata, uczą postaw społecznych, angażują do dalszych przemyśleń. Same plusy żadnych minusów.
buty dla dzieci
Author: amboo who?
Source: http://www.flickr.com
Dobrym rozwiązaniem mogą okazać się również zabawki edukacyjne - wysokiej jakości zabawki edukacyjne.Sprawdzonym i „bezpiecznym” pomysłem na prezent jest najwyższego gatunku. Należy tylko przed zakupami dyskretnie podpytać o wiek dziecka. Jeżeli wybieramy się do niemowlaka, nie zaszkodzi kupić ubranka minimum rozmiar większe – tak małe dzieci rosną błyskawicznie. Unikniemy dzięki temu sytuacji, w której kaftaniki już na starcie bywają za małe. Atrakcyjną cenowo odzież dziecięcą możemy dziś kupić w sklepach internetowych ubranka dla niemowląt. Sklepy gwarantują nie tylko prosty i przejrzysty proces dokonywania zakupów, ale przede wszystkim pełne bezpieczeństwo transakcji.
bawiące się dziecko
Author: Valentina Yachichurova
Source: http://www.flickr.com
Teraz pora na coś co małe tygryski lubią najbardziej: zabawki. Jeżeli poszukujemy zabawek, które będą stymulowały rozwój dziecka w wielu obszarach zdecydujmy się na zabawki kreatywne. Dla młodszych dzieci mogą być to np. zestawy majsterkowicza, dla dzieci szkolnych zestawy do składania pojazdów czy puzzle. Choć układanie puzzli to najstarsza z zabaw jakie wymyślono dla dzieci, uwielbiają ją chyba wszyscy.


Z jakiej przyczyny, tak wielu rodziców nie wykorzystuje naturalnej ciekawości dzieci, żeby podarować im w odpowiednim momencie przygotowanie o otaczającym świecie? Przecież dzieci już od maleńkości zgłaszają swoje potrzeby rozwoju fizycznego i umysłowego. Szukając zabawek dla maluszków miejmy na uwadze, że mimo wszystko podejmujemy decyzję o ich umiejętnościach w dalszym życiu. Dlatego zezwólmy małym konstruktorom i naukowcom na twórczy bałagan w postaci klocków na dywanie - wysokiej jakości zabawki kreatywne. Taki prezent rozwija wyobraźnię przestrzenną i może okazać się niezwykle emocjonująca, zwłaszcza gdy, konstrukcja oczaruje rodzinę i gości. Miejmy pewność, iż zabawki, których jedynym atutem jest to, iż są ładne, błyskawicznie lądują w kącie.