You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dwor-soplicowo.pl/includes/menu.inc).

Jaki klimatyzator do mieszkania wybrać? – informator

on Jan 30, 2022
Kupując klimatyzator do domku oczekujemy od niego utrzymania idealnych warunków powietrza w wnętrzu, to znaczy chłodzenia oraz osuszania latem, z kolei w przejściowych okresach dogrzania mieszkanka.


Równolegle nadzwyczaj ważne jest, aby powietrze to było należytej jakości, toteż ze względów higienicznych urządzenia tego typu powinny też efektywnie powietrze filtrować.
sporty
Source: pl.tripadvisor.com


Klimatyzator splIT pozwala na osiągnięcie idealnej temperatury a także wilgotności, dobry przyrząd powinien umożliwić regulację temperatury w domu w zakresie 18-30°C z opcją regulacji co 1°C, a także samoczynną kontrolę wielkości temperatury mieszkania, w jakim się znajduje.

Zachęcamy - naciśnij tutaj i przeloguj się na kolejną naszą stronę. Na niej czekają na Ciebie świeżutkie oraz fachowe informacje.

Wrażenie komfortu zapewnia eksploatatorowi wilgoć podtrzymana na odpowiednim poziomie. Nazbyt suche powietrze, szczególnie w zimowym okresie gdzie powietrze jest ogrzewane i mieszkania nie są przewietrzane – SPAść może do 20 proc., to zaś wywołuje poczucie suchości w nosie oraz w ustach. Latem wilgotność w naszych mieszkaniach osiąga najogromniejsze wartości, nadto ogromna ilość wodnej pary w pomieszczeniu powoduje osiadanie się wilgotności na oknach.


Paryż
Author: Falcon® Photography
Source: http://www.flickr.com


Klimatyzatory nie jest narzędziem tanim, na rynku można znaleźć mnóstwo sprzętów dostępnych w przeróżnych wariantach cenowych. Obojętnie na typ urządzenia, powinniśmy na pewno zapoznać się z podstawowymi parametrami jego pracy, by uzyskać jak najlepszą wydajność aparatu, w stosunku do ceny.
Czynny klimatyzator pokojowy dosyć mocno hałasuje, zatem kupując przyrząd należy także zwracać uwagę na poziom harmideru jaki generuje dany klimatyzator, i wybrać narzędzie jak najmniej hałaśliwe. Najlepiej poradzić się w tej materii sprzedawcy.