You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dwor-soplicowo.pl/includes/menu.inc).

Jak zakupić tanie bilety na samolot?

on Feb 14, 2022
Efektywne bukowanie biletów w najtańszych liniach wymaga sprytu jak też wytrwałości. Poniektórym zajmuje to kilka godzin, innym nawet dni.


Doświadczeni poszukiwacze najtańszych biletów wiedzą, w jaki sposób przy rezerwacji biletu zaoszczędzić nawet paręset złotych.


Mają oni swe sposoby na to, aby w przeciągu roku polecieć zagranicę kilka razy wydając na to dosłownie grosze. Nastręcza to jednak samozaparcia, chwytu jak też dyscypliny.


Koszta biletów na stronach najtańszych linii mogą zmieniać się nawet parę razy na dzień. Stąd niezwykle ważne jest, o której godzinie je przeglądamy.

Kiedy stwierdzisz, że ten artykuł jest fascynujący, kliknij na odsyłacz do wpisu, który zawiera fascynujące informacje na opisywany temat - będą one na pewno interesujące.

Ceny nagminnie skaczą tuż przed weekendem, dlatego że wiadomo, że wówczas mniej osób pracuje, zatem więcej ma czas na planowanie wyjazdów i rezerwowanie lotów. W czasie weekendów nie pracują także sekcje odpowiedzialne w lotniczych firmach za niedrogie loty. opłaty za bilety, z tej samej przyczyny, rosną również wieczorową porą. Jeszcze 2 lata temu ceny biletów były na pewno tańsze w nocy. Sądem specjalistów, współcześnie najlepsze promocje zdarzają się w przeciągu dnia, stąd najlepiej wypatrywać ich od 8 do 18. Jest to naturalnie zajęcie dla cierpliwych. Niekiedy promocyjne bilety będą wypuszczone w poniedziałek o 12.00, a niekiedy w czwartek o 19.30. Nie ma tu reguły, dlatego należy sprawdzić ceny za bilety kilka razy w przeciągu dnia i najzwyczajniej czatować na okazję.


fajerwerki w sylwestra
O ile najlepszej godziny na bukowanie biletu można podać, o tyle jest zasada dotycząca wyboru daty.


Jeżeli pragniemy nabyć niedrogi bilet, nie wpisujmy w przeglądarce dokładnej daty. W 90 proc. wypadków cena biletu "podskoczy", jako że ponieważ podajemy datę, jesteśmy na nią teoretycznie zdecydowani.