You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dwor-soplicowo.pl/includes/menu.inc).

Jak aktywnie spędzić czas podczas wakacji? Kilka porad.

on Mar 4, 2022
Jeżeli wybierasz się właśnie na wakacje, z pewnością masz zamiar porządnie odpocząć. Nie zapominaj jednakże, że nie można w nieskończoność oddawać się błogiemu lenistwu - o ile przez pierwszych kilka dni leniuchowanie daje nam ogromną przyjemność, o tyle po jakimś czasie zaczynamy się najczęściej zastanawiać, co można porobić ciekawego w okolicy, w której spędzamy wakacje. Nic w tym nadzwyczajnego - po jakimś czasie chyba każdego zaczyna nudzić nicnierobienie. Co zatem można robić na wakacjach? Jak sportowo spędzić ten czas zamiast marnować go na leżenie na plaży?
czytaj dalej
Author: merec0
Source: http://www.flickr.com/photos/merec0/660330567/
kajaki
Author: Jean-Sebastien Roy
Source: Ogród pełen cienia
Oczywiście wszystko zależy od tego, gdzie konkretnie spędzasz wakacje. Jeśli nad naszym morzem to zdecydowanie Twoje rozrywki będą znacząco różne od tych aktywności, którym będziesz oddawać się w Tatrach. Jeżeli jednak spędzasz wakacje na Mazurach, wtedy mamy dla Ciebie propozycję, która bez wątpliwości pobije no głowę właściwie wszystkie inne - kajaki (strona) (najlepsze kajaki na To znakomity pomysł na spędzenie urlopu w sposób aktywny, który daje wielką możliwość obcowania z przyrodą, a jednocześnie nie wymaga od nas aż tak ogromnego zaangażowania. Jeśli chciałbyś przykładowo pożeglować, zadanie z pewnością będzie trudniejsze - na początek musisz znaleźć odpowiednią ekipę, a następnie sprawdzić, czy ktoś z Was ma patent żeglarski. Natomiast wypożyczanie kajaków jest bajecznie łatwe - w sezonie na Mazurach działa wiele wypożyczalni, w których możesz pożyczyć kajaki jedynie na dowód osobisty. Nawet jeśli nigdy wcześniej nie pływałeś na kajakach, możemy Ci właściwie zagwarantować, że bez wątpliwości sobie znakomicie poradzisz - praktycznie nie ma na świecie nikogo, kto po szybkim przeszkoleniu nie potrafiłby kierować kajakiem. Wypożyczanie kajaków może być na pewno rewelacyjną zabawą - możesz albo od razu pożyczyć kajak na kilka dni i dla przykładu zwrócić go w zupełnie innym miejscu niż to, z którego wypłynąłeś albo zwyczajnie wypożyczyć kajak tylko na jeden dzień.


Jak widać, na Mazurach można spędzić znakomity czas w czasie urlopu. Jeśli nigdy wcześniej nie byłeś w tej części Polski, niewątpliwie nadszedł właśnie odpowiedni czas, żeby to zmienić - pakuj plecak, zabieraj ze sobą dobry humor i ruszaj szybko w drogę ku fantastycznym przygodom!