You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dwor-soplicowo.pl/includes/menu.inc).

Interesująca alternatywa na spędzenie urlopu

on Jan 29, 2022
Wielu ludzi na całym świecie, w tym także mieszkańcy wielu amerykańskich stanów, przekonało się już do takich form na spędzanie urlopu jak wypłynięcie na rejsy wycieczkowe bardzo wygodnym statkiem.


Taki wycieczkowy rejs mógłby być doskonałą alternatywą dla typowych wakacji all inclusive chociażby w hotelu z basenem.


tableau - wakacje
Author: Michal Goszczynski
Source: http://www.flickr.com


koń
Source: flickr.com


Prawdopodobne, że niepewna sytuacja na świecie zwróciła uwagę turystów trochę bardziej w stronę takich rejsów wycieczkowych. Organizowane są one na wielkich statkach-hotelach.

Jeśli czytasz ten materiał, znaczy to, że zainteresowało Cię prezentowane zagadnienie. Jeśli tak, to podobne wpisy (https://primaveraspa.pl/biznes/sale-konferencyjne/) posiadają nie mniej świeże dane.

Odnajdziemy tam wszelkie konieczne udogodnienia i rozrywki. Pierwszą podstawową kwestią jest to, czy tego typu rejsy są bezpieczne. Niewątpliwie zamachy terrorystyczne w dużej ilości słynnych wakacyjnych miejscach jak Tunezja czy Egipt zwróciły uwagę wielu turystów na takie rejsy, które wydają się być bezpieczniejszą alternatywą.
Różne linie cruisingowe odczuwają aktualnie stały wzrost sprzedaży takich rejsów. Większość armatorów jest zrzeszona w CLIA. Ta instytucja nie ujawnia niestety szczegółowych procedur bezpieczeństwa używanych przez różnych armatorów, ale gwarantuje, że na wszystkich jednostkach pracują dobrze wyszkoleni pracownicy zajmujący się kwestią bezpieczeństwa. Niezwykle często są to ex agenci służb specjalnych czy też byli policjanci. Wielu kapitanów rozpoczęło swoją zawodową drogę na okrętach handlowych, gdzie obowiązujące są o wiele bardziej rygorystyczne procedury dotyczące kwestii bezpieczeństwa. Jeżeli chodzi o sprawy doboru odpowiedniego rejsu, to wszystko jest zależne od tego, jakiego rodzaju dokładnie posiadamy wymagania.


Co poniektórzy preferują rejsy, na które szybko mogliby się dostać i z tego powodu wybierają letnie rejsy na Morzu Śródziemnym lub po norweskich fiordach. Inni z kolei nie zrażają się stosunkowo długim lotem i wyższą opłatą i wybierają się w zimie dla przykładu na Hawaje.