You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dwor-soplicowo.pl/includes/menu.inc).

Ile kosztuje smaczny obiad w Wietnamie oraz z jakiego powodu należałoby odwiedzić ten kraj?

on Sep 3, 2021
Czy wiesz, że istnieje pewny piękny Azjatycki kraj, w jakim w jego płn. części są cztery (podobnie jak w Polsce ) pory roku, ale w południowej już jedynie dwie? Zaliczają się do nich (podobnie jak w Kambodży oraz w Tajlandii) pory sucha oraz deszczowa.
Internet
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com


Kraj, o jakim mowa w niniejszym tekście to piękny i pełen zielonych gór Wietnam. Jego północną część najlepiej zwiedzać od kwietnia do października, ponieważ zimy potrafią w tamtym miejscu być tak samo zimne jak w Polsce. Jeżeli natomiast chcemy zwiedzić południową część Wietnamu, to możemy to zrobić niemalże o każdej porze roku. Jeżeli nie wiesz, w jaki sposób można by się tam dostać, to warto wspomnieć, że najwygodniej byłoby to zrobić drogą lotniczą z któregoś z europejskich miast. Cena takiego biletu (w obie strony) powinna wynosić ok.. 2 tys.

Widzisz obecnie ciekawy materiał, jednak bez wahania kliknij również news, a odnajdziesz interesujące informacje na ten temat.

PLN. Oczywiście można się w tamto miejsce dostać z przesiadkami przez przykładowo Tajlandię, wtedy (przy korzystaniu z tak zwanych tanich linii lotniczych) można by za podróż do tego kraju zapłacić jeszcze mniej. Jeśli idzie o podróżowanie po terenie tego państwa, to niezwykle popularne są pociągi oraz autokary. Można by również skorzystać z niezwykle w tamtym miejscu popularnych skuterów i motocykli.


autobusy
Author: Graci Camiña
Source: http://www.flickr.com
Należałoby dodać, że będąc w Wietnamie nie musimy posiadać także żadnych kłopotów ani z odnalezieniem dobrych miejsc motelowych ani ze znalezieniem dobrych i niedrogich restauracji. Należałoby wspomnieć, że w tym państwie targowanie się jest na porządku dziennym i tym samym, jest mile widziane.
Zakwaterowanie w dwupokojowym miejscu hotelowym kosztuje około dziesięciu dolarów amerykańskich, z kolei za przeciętny obiad zapłacimy około dwóch dolarów. Naprawdę należałoby zwiedzić ten piękny kraj choćby dla jego przepięknych krajobrazów.