You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dwor-soplicowo.pl/includes/menu.inc).

Hotelik nad morzem - czyli, gdzie się zatrzymać, kiedy się ma sporo, lub mało pieniążków

on Nov 5, 2021
Morze od wielu, wielu lat fascynuje i ciekawi. Jego nie do zgłębienia tajemnice mogą przyciągnąć nie wyłącznie amatorów żeglowania, czy surfingu, ale również zwykłych ludzi, którzy pragną najzwyczajniej w świecie być bliziutko niego - wdychać jego zapach i czuć przy sobie jego kojące szumienie.
szkolenia dla nauczycieli
Author: Project NEURON
Source: http://www.flickr.com


Wewnątrz naszym pisanym dzisiaj felietonie po opowiadamy o hotelach dla przejezdnych, którzy pragną poczuć owe odczucie chociaż przez pewien okres, w czasie wakacji, albo najzwyczajniej kilku dni wolnych od pracy.


hotel nad morzem
Author: Giorgio Minguzzi
Source: http://www.flickr.com


Jak łatwo się zorientować, hotelików nad samiutkim morzem istnieje w Polsce sporo, a nawet i bardzo dużo, patrząc na długość granicy morza, która ociera o nasze własne Państwo. Powstały dziesiątki hoteli na wspomnianej granicy, dzięki czemu każdziutki ma możliwość znaleźć dla siebie kącik, który mu się może spodobać. Hotel (www.coraltravel.pl/Egipt/Sharm-El-Sheikh/hotel/AQUA-BLU-RESORT/19944/40-260851-24FF.html) nad morzem, to przede wszystkim bliskość samiutkiego morza i piękno plaży - oczywiście sam pokoik w owym hotelu nie jest bez znaczenia. Im bardziej dużo wygód, tym osoba go najmująca czuje się niewiarygodnie komfortowo - im większy komfort, tym lepiej. Wiadome jednak, iż nie każdziutkiego stać na luksus, stąd hotele są podzielone na zero-gwiazdkowe, 1-gwiazdkowe, 2-gwiazdkowe, 3-gwiazdkowe, oraz cztero-gwiazdkowe, nie napomykając już o najmocniej luksusowych hoteli rodzaju pięcio-gwiazdkowych.
Każdy spośród wymienionych rodzajów jak prosto się zorientować kosztuje inaczej - im więcej gwiazdek tym droższy hotel, choć najczęściej można natrafić na promocje wewnątrz sieci, albo wewnątrz biurach podróży, dzięki którym możemy całkiem dużo zaoszczędzić na wspanialszym hotelu, niż w rzeczywistości planowaliśmy.