You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dwor-soplicowo.pl/includes/menu.inc).

Gry komputerowe – jakie tytuły warto kupić?

on Mar 31, 2022
Branża gier wideo jest zamożna. W sklepach i w sieciowych butikach znajdują się tysiące pozycji. Dla nieobeznanego w tej kwestii wybranie trafnej gry jest dosyć trudne. Dlatego stworzyliśmy ten przydatny poradnik, który ma wesprzeć ciebie, drogi internauto, w doborze najlepszych tytułów.
pro evolution soccer z kotem
Author: Sarah Joy
Source: http://www.flickr.com
Jeśli twoim konikiem jest zdobywanie wiedzy nt dawnych dziejów, wybierz gry strategiczne, których akcja dzieje się w minionych epokach. Obecnie w sprzedaży można napotkać dwie rewelacyjne pozycje. Na pewno nieraz słyszeliście co nieco o klasycznej serii Cywilizacja. Dziś w sprzedaży znajduje się piąta część oraz 2 rozszerzenie do niej. Powinno się również przemyśleć kupno którejś produkcji z cyklu Total War.

Jeżeli lubisz po całym dniu pracy odpocząć przy monitorze komputera, powinieneś kupić sobie porządne First Person Shootery. W takiej kategorii elektronicznej rozrywki warto sprawić sobie Battlefield 3 albo Crysis 3.

Kochasz szarady? Lubisz przechodzić przez gry powoli, ciesząc się rozrywką? Gry przygodowe są zatem idealne dla ciebie. Dobrze jest sprawić sobie pozycje wydane parę lat temu, które nie straciły nic ze swojej grywalności. Obligatoryjną pozycją są gry Deponia oraz Jack Orlando.Kochasz wielką prędkość, lecz lękasz się kolizji i ukrytych policjantów drogowych? Nie ma kłopotu. Spraw sobie jedną z mnóstwa oferowanych gier samochodowych. Aby frajda była jeszcze bardziej realistyczna, dokup firmową kierownicę, którą można podłączyć do PC. Twoją ukochaną metodą zabijania czasu jest lektura dobrych książek? Powinieneś sprawić sobie którąś ze słynnych gier gatunku Role Playing Games. Może wydawać się to niemożliwe, ale granie w takie perełki jak Planescape: Torment bądź Neverwinter Nights to przeżycie zbliżone do czytania świetnej powieści.

Jeżeli kiedyś grałeś na Commodore lub apartamenty przy parku NES w jakieś stare produkcje, znajdziesz dla siebie całe masy gier niezależnych, które reaktywują wspomnienia z minionych lat.