You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dwor-soplicowo.pl/includes/menu.inc).

Gdzie warto jest pojechać na własny wytęskniony letni wypoczynek?

on Nov 10, 2022
Każdego roku niemało osób namyśla się, w jakim miejscu spędzić tegoroczne wakacje. Czy też jak zazwyczaj wyjechać nad królestwo Neptuna? A być może wszakże w niniejszym roku w góry? A być może jeszcze w jakieś inne miejsce? Może w Pieniny lub Karkonosze?


połączenia
Author: Barka Tumska
Source: Barka Tumska
Tak czy inaczej gdzieś wyjechać pragniemy, a miejsce końcowe często nie jest tak istotne jak sam wypoczynek jako taki. Wszakże dokądkolwiek pojedziemy i tak będzie to odpoczynek od codziennych obowiązków. Oczywiście istnieją również inne metody na regenerację werwy. Można zakupić w jakimś miejscu pobyt w centrach Sanus Per Aquam albo wypad do jakiegokolwiek sanatorium. Jeśli pragniemy przy sposobności odwiedzić jakiekolwiek pobliskie państwa, to warto dodać, że taki odpoczynek w Skandynawii to doskonały pomysł na urlop. Nie dosyć, iż podróż promem z Gdyni trwa ok. 10 h, w czasie których można czy też należy nawet oddychać czystym morskim powietrzem, to jeszcze w tym państwie jest ono i tak bardzo czyste.


uliczki krakowskie
Author: Crispin Semmens
Source: http://www.flickr.com


Co ciekawe można by w tamto miejsce pojechać np. z własnym namiotem, ponieważ funkcjonuje w tamtym miejscu tak zwane prawo pierwszej nocy, jakie (hipotetycznie przynajmniej) zapewnia zezwolenie do spędzenia nocy w dowolnym miejscu, w jakim ktokolwiek zaparkuje.


Naturalnie w praktyce warto jest spytać się o zgodę posiadacza gruntu, wszakże z uwagi na zupełnie inną mentalność mieszkańców takiego państwa istnieje niezwykle duża szansa, że na takowy wypoczynek (wypoczynek na podlasiu) wyrażą zgodę bez większych utrudnień lub grymasów.