You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dwor-soplicowo.pl/includes/menu.inc).

Gadżeciarskie i równocześnie dobrze spełniające swoją rolę etui? Szukamy najlepszego futerału

on May 17, 2022
To zupełnie naturalne, iż kiedy kupujemy nowe urządzenie, nie tylko zachwycamy się ich możliwościami, lecz także dbamy o nie i uważamy, żeby ich nie zrzucić, nie porysować i nie uszkodzić. W jaki sposób najlepiej osłonić je przed uszkodzeniami? Nabyć dobre etui.


Urządzenia przenośne, jak tablety czy laptopy – jak sama nazwa wskazuje – są po to, aby używać ich w ruchu. By robić to bezpiecznie, warto kupić coś, co ułatwi ich przenoszenie oraz w razie czego złagodzi upadek oraz ochroni przed zbyt niską albo zbyt wysoką temperaturą (co ma szkodliwe działanie na baterię). LG Magna etui albo inny rodzaj solidnego etui bardzo często równocześnie ułatwia korzystanie z urządzeń elektronicznych - Całkiem niezłym zabezpieczeniem przed obiciem telefonu, które możemy w każdym sklepie nabyć, jest specjalna folia na ekran i na tył. Folia niestety nie ochroni naszego telefonu przed silniejszymi uderzeniami, po których mogą pojawić się np.

Sprawdź bez wahania ten świetny tekst (http://www.purana.com.pl/pl/35-oleje-zdrowotne) - on z pewnością również Cię zaintryguje, gdyż znajdziesz tam podobne informacje na temat prezentowanej tematyki.

pęknięcia - obudowa LG Leon 4G LTE.

etui na telefon
Author: Elisa Fair
Source: http://www.flickr.com
W tym celu warto porozglądać się za profesjonalnym futerałem, które będą szczelnie ochraniać smartfon, ale wycięcia (np. na obiektyw aparatu) będą ułatwiać używanie go. Obecnie na smartfon możemy kupić wiele nakładek. LG Magna etui sprawdzi się idealnie, bo ochrania znaczną część telefonu, bardzo dobrze go przy tym zabezpieczając. Podobnie etui Apple iPhone 6 – to kosztowny telefon, dlatego solidne zabezpieczenie jest bardzo wskazane - obejrzyj i kup online. Co więcej dobrze wiedzieć, iż w artykułach branżowych zdradzono detale nowego patentu dla urządzeń Apple, jaki ma ochraniać ekran iPhone'a i innych urządzeń mobilnych przed uszkodzeniem. Idea ta opiera się o specjalny amortyzator, włożony pomiędzy ekranem a obudową smartfona. Ale dopóki patent nie jest powszechnie stosowany, stosujmy etui Apple iPhone 6.


Najtańszym sposobem na ochronę są bumpery. Ciasno przylegają do obudowy, lecz zakłada się je jedynie na boki obudowy. Bardzo ważne jest, by dopasować je konkretnie do smartfona, jaki posiadamy, by były dopasowane do ułożenia klawiszy i gniazdek. Etui z silikonu, czyli „plecki”, też zapewni bezpieczeństwo, bo chroni cały jego tył, a do tego – zupełnie jak bumpery – sprawia, że wygodniej leżą w dłoni i nie wyślizgują się.